رویای تاکسی پرنده توسط بنیانگذار گوگل به حقیقت پیوست

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیرویای تاکسی پرنده توسط بنیانگذار گوگل به حقیقت پیوست

دوره دیجیتال مارکتینگ

رویای تاکسی پرنده توسط بنیانگذار گوگل به حقیقت پیوست

تاکسی‌ های پرنده خودران دیگر پای خود را از کتب علمی - تخیلی بیرون کشیدند و یک قدم به دنیای واقعی نزدیکتر شدند و البته این را مدیون «لری پیج» از بنیانگذاران گوگل و شرکت شناخته شده اش، Kitty Hawk می باشیم.


لری پیچ اظهار داشت که برای فرایند پرواز تاکسی پرنده جدیدی که طراحی کرده‌اند، به زودی از مقامات اداره هوانوردی نیوزیلند اجازه رسمی پرواز خواهد گرفت.

آنچه این میلیاردر معروف و همکاران طراحی و ساخته اند، هواپیمای 2 نفره 12 ملخه هیبریدی به نام Cora است که می تواند مانند پهپاد به صورت عمودی تیک آف بکشد و با سرعت 110 مایل بر ساعت به اندازه 62 مایل پرواز نماید. سقف پروازی این تاکسی پرنده 914 متر از سطح زمین معادل 3 هزار فوت است. طول بال های آن 11 متر و به منظور ساخت آن 8 سال زمان صرف شده است.

مدیران «kitty Hawk» بر این باورند که طراحی تاکسی پرنده برای زندگی روزمره به معنای آوردن فرودگاه به درب خانه شماست و به همین علت Cora قادر است بدون نیاز به فرودگاه از فضای پارکینگ یا پشت‌ بام برای تیک‌ آف و فرود استفاده نماید.

مدیر سابق بخش خودروی خودران در گوگل، «سباستین ترون» مسوول شرکت «کیتی هاک» است که با سرمایه‌گذاری مستقیم لری پیج مدیریت می گردد تا رقیبان خود، Elevate متعلق به اوبر و Ehang چین را در بخش تاکسی هوایی از میدان به در نمایند.

Cora از طریق نرم‌افزار و سوپروایزر انسانی با 3 سیستم مستقل پروازی کنترل می شود که در شرایط بحرانی پاراشوت شده و چتر نجات فعال گردد.

رویای تاکسی پرنده توسط بنیانگذار گوگل به حقیقت پیوست

رویای تاکسی پرنده توسط بنیانگذار گوگل به حقیقت پیوست

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام