برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیتلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

گوگل ساعاتی پیش برنامه جدید تلگرام ایکس را از فروشگاه خود حذف نمود، در راستای این امر، شرکت آنتی ویروس کسپرسکی نیز اظهار داشته است که نسخه دسکتاپ تلگرام هک شده است.

تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

اول فوریه 2018 بود که هم تلگرام و هم تلکرام ایکس از اپ استور حذف شدند و  خبر مربوط به آن نیز توسط پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر گردید اما روز بعد دوباره قابل دانلود شدند. اما امروز فروشگاه اصلی گوگل اپلیکیشن، تلگرام ایکس را از لیست دانلود خود حذف کرده است.

«فیل شیلر» مدیر اپ استور دلیل حذف اپلیکیشن های تلگرام مبنی بر رصد محتوای پورتوگرافی کودکان را اعلام کرده بود، اما گوگل هنوز توضیحی در خصوص حذف لینک تلگرام ایکس ارائه نداده است، هرچند اپلیکیشن اصلی هنوز هم قابل دانلود است.

اما کسپرسکی در گزارشی از هک شدن نسخه دسکتاپ تلگرام خبر داد و اظهار داشت:«هکرها برای داده کاوی و یافتن ارزهای مجازی نظیر Monero،Zcash،Fantomcoin و ... از شکاف امنیتی موجود روی نسخه دسکتاپ تلگرام در بخش یونیکد سوء استفاده کرده و اقدام به نصب بدافزار می‌کنند.»

تلگرام نیز فوراً اظهار داشته است که این شکاف را بلافاصله پر کرده است.

تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام