تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیتلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

گوگل ساعاتی پیش برنامه جدید تلگرام ایکس را از فروشگاه خود حذف نمود، در راستای این امر، شرکت آنتی ویروس کسپرسکی نیز اظهار داشته است که نسخه دسکتاپ تلگرام هک شده است.

تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

اول فوریه 2018 بود که هم تلگرام و هم تلکرام ایکس از اپ استور حذف شدند و  خبر مربوط به آن نیز توسط پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر گردید اما روز بعد دوباره قابل دانلود شدند. اما امروز فروشگاه اصلی گوگل اپلیکیشن، تلگرام ایکس را از لیست دانلود خود حذف کرده است.

«فیل شیلر» مدیر اپ استور دلیل حذف اپلیکیشن های تلگرام مبنی بر رصد محتوای پورتوگرافی کودکان را اعلام کرده بود، اما گوگل هنوز توضیحی در خصوص حذف لینک تلگرام ایکس ارائه نداده است، هرچند اپلیکیشن اصلی هنوز هم قابل دانلود است.

اما کسپرسکی در گزارشی از هک شدن نسخه دسکتاپ تلگرام خبر داد و اظهار داشت:«هکرها برای داده کاوی و یافتن ارزهای مجازی نظیر Monero،Zcash،Fantomcoin و ... از شکاف امنیتی موجود روی نسخه دسکتاپ تلگرام در بخش یونیکد سوء استفاده کرده و اقدام به نصب بدافزار می‌کنند.»

تلگرام نیز فوراً اظهار داشته است که این شکاف را بلافاصله پر کرده است.

تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل هم حذف شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام