توصیه مدیران به کاهش استرس صاحبان استارت آپ ها

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیتوصیه مدیران به کاهش استرس صاحبان استارت آپ ها

دوره دیجیتال مارکتینگ

توصیه مدیران به کاهش استرس صاحبان استارت آپ ها

مجله تایم از چند کارآفرین که توانسته اند استارت آپ های موفقی را راه اندازی کنند، در خصوص استراتژی هایی که آزموده اند تا توازن بین کار و زندگی را پیدا کنند، سوال کرده است. در ادامه به گفتم چکیده ای از این گزارش خواهیم پرداخت.

توصیه مدیران به کاهش استرس صاحبان استارت آپ ها

1.ادغام یک ماجرای خسته کننده با چیزی دلچسب، مانند راه رفتن

مگان اسمیت، مدیرعامل و بنیانگذار FitReserve می گوید: هر روز من چند تماس کاری دارم. زمانیکه این تماس ها را انجام می دهم، همزمان راه هم می روم. از دفتر بیرون می روم و احساس می کنم که مشغول کاری لذت بخش هستم، حتی اگر در حقیقت کاری ناخوشایندی انجام دهم.

2.فرار به جهانی که چیزی از آن نمی دانید

دیوید والکر، بنیانگذار استارت آپ املاک و مستغلات Triplemint در این باره معتقد است یک سری سریال مستند در نتفیلیکس وجود دارد که به طور خلاصه همه چیز درباره طراحی مطرح شده است. زمانی که روز تقریباً طولانی در محل کار دارید، شما می توانید به دیدگاه های جدید از یک مستند متصل شوید. من به تازگی مستندی از یکی از معروف ترین طراحان کفش نایکی را تماشا کردم. برای من مشاهده نحوه کار او و مقررات و تقاطع هنر و خلاقیت و کسب و کار بسیار لذت بخش بود. این ماجرا می تواند شما را از اضطراب دور کند و تعادل یابید و خلاقیت خود را آزاد کنید.

3.انجام کاری با زمان فشرده مانند آشپزی

دیوید کوماسکی، بنیانگذار Barkly Pets می گوید: من سعی می کنم به سرگرمی هایی که از آنها لذت می بردم، برگردم. در اصل من هیچ زمانی برای خوردن غذای خوب ندارم. اما برای دوری از استرس تلاش می کنم غذایی را انتخاب کنم که درست کردن آن حداقل یک ساعت و نیم تا دو ساعت زمان بر باشد. بهترین کار پختن غذایی نظیر گنیوکی (gnocchi) است. اول سیب زمینی را 90 دقیقه بگذارید بپزد، بعد اجازه دهید خنک شود. آن را به قطعات ریز دربیاورید و سپس به آن آرد را اضافه کنید. سرانجام شما یک گنیوکی دارید. آشپزی کاری کاملا متفاوت است و ذهن شما را نسبت به هر چه به آن فکر می کردید، دور می کند. بر همین اساس زمانی که به پشت لپ تاپ خود برمی گردید، چند ساعت کاملا بدون درگیری ذهنی بوده اید و این می تواند به شما کمک کند که خلاق تر شوید.

4.یادگیری یک مهارت کاملا جدید مانند تعمیر موتورسیکلت

کارلی ستریف، بنیانگذار Bark/BarkBox بر این باور است: من به تازگی مکانی برای کار روی موتور سیکلت اجاره کرده ام. در اصل من در سیستم آموزش و پرورش یک مهندس مکانیک هستم، اما هیچ وقت چیزی نساخته ام. اکنون روی موتور بونویل تریمپا (Triumph Bonneville) در حال کار کردن هستم و می خواهم سیستم های مکانیکی و الکترونیکی آن را کاملاً یاد بگیرم. تحقیقات و برنامه ریزی های بسیاری در این باره وجود دارد، من تلاش می کنم آنها را آرام انجام دهم، زیرا که نمی خواهم آنها در اولین تلاش من خراب شوند. اجزای موتور خیلی شبیه به یک کمپانی است و از سیستم های گوناگونی تشکیل شده است.

توصیه مدیران به کاهش استرس صاحبان استارت آپ ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام