مجتمع فنی تهران میرداماد

اپل این سه گوشی را در 2018 می سازد +عکس

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیاپل این سه گوشی را در 2018 می سازد +عکس

دوره دیجیتال مارکتینگ

اپل این سه گوشی را در 2018 می سازد +عکس

اپل که به تازگی از گوشی های هوشمند خود در سال 2017 رونمایی کرده است، قرار است در سال آینده سه گوشی روانه بازار کند که دوگوشی مجهز به نمایشگر اولد و یک گوشی ارزان قیمت مجهز به LCDتمام صفحه خواهد بود.

خبرها حاکی از آن است که یکی از گوشی‌ها همان آیفون ایکس (آیفون 10) 5.8 اینچی خواهد بود و دو گوشی دیگر در سایز 6.1 اینچی و 6.5 اینچی ساخته خواهند شد و خبر خوب یا بد برای هواداران این برند این است که گویا در سال آینده دیگر از آیفون‌های نسل قدیم نظیر آیفون 8 و 8 پلاس خبری نخواهد بود.

اپل این سه گوشی را در 2018 می سازد +عکس

به نقل از  یک تحلیلگر معروف به نام مینگ-چی کو، اپل 2 گوشی 5.8 اینچی و 6.5 اینچی (آیفون ایکس اس یا 10S) را با نمایشگر اولد خواهد ساخت و گوشی بعدی در سایز 6.1 اینچی را با نمابشگری از نوع LCD-TFT خواهد ساخت که تمام صفحه بوده و فناوری TrueDept را نیز روی دوربین جلوی خود بکار برده است.

دو گوشی «اولد دار» از لحاظ قیمتی بالاتر هستند،اما گوشی با صفحه نمایش LCD را برای بازار ارزان قیمت تولید خواهد کرد و 649 دلار نیز قیمت خواهد داشت.

اپل برای سال آینده پیش بینی کرده است که 100 تا 120 میلیون گوشی هوشمند را ب تولید خواهد رساند و برای این موضوع برنامه‌ریزی نیز کرده است.

اگر شرکت آمریکایی بتواند قیمت‌ها را کمی کاهش دهد، بدون شک تعداد خریداران در سال آینده افزایش خواهد داشت.

در فصل جاری اپل 27 میلیون Iphone X روانه بازار کرده است و در فصل اول 2018 نیز با 35 درصد رشد در عرضه، گوشی آیفون ایکس را وارد بازار می کند.

مینگ-چی کو افزون بر این پیش‌بینی کرد سهام اپل در سال آینده همچنان به روند افزایشی خود ادامه خواهد داد.

اپل این سه گوشی را در 2018 می سازد+عکس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام