برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیبه هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

دوره دیجیتال مارکتینگ

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

در گذشته کسب و کار ها متداولاً به صورت فیزیکی فعالیت می کردند، اما امروزه این کسب و کارها با تغییرات زیادی همراه بودند و هر روز بیشتر به بیزینس های اینترنتی تبدیل می شوند.

به گزارش کسب و کار ،  شاید تا چند سال گذشته کسی که این کار را می‌کرد و فروش را در بستر آنلاین انجام می‌داد، کار بسیار دشواری را در پیش داشت و احتمال موفق شدن آن ضعیف بود، اما در این چند سال اخیر به دلیل متداول شدن و تغییر تدریجی فرهنگ مردم به استفاده از فروشگاه‌های آنلاین و کسب‌ و کار‌های اینترنتی، کار اشخاصی که وارد این حوزه می‌شوند، راحتتر شده و می‌توانند با درصد دقت بالاتری پیش‌ بینی‌ های‌ شان را انجام داده و به برنامه‌ریزی بپردازند. به همین علت است که واقعا بر فروشگاه‌ ها و کسب‌ و کار‌های اینترنتی‌ که ایده خلاقانه‌ و موضوع متفاوتی ندارند، نمی‌شود نام استارت‌آپ را اطلاق کرد، به این دلیل که روح استارت‌آپ با عدم اطمینان و عدم پیش‌بینی دقیقی همراه می باشد که واقعا شرایطی ویژه ای را می طلبد.

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

این دیدگاه باید از بین برود که هر شخصی که اپلیکیشن یا سایتی را به صورت آنلاین راه‌اندازی نماید، موسس یک استارت‌آپ است. استارت‌‌آپ شرایط خاصی دارد. ما در اصل شاید دیگر نمی‌توانیم بگوییم جو استارت‌ آپی و باید بگوییم که با یک تغییر بستر در کسب‌ و کارهای‌ خود روبرو هستیم که به اشتباه نام استارت‌آپ را بر تمامی آن ها می‌گذاریم.

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام