مجتمع فنی تهران میرداماد

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیبه هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

دوره دیجیتال مارکتینگ

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

در گذشته کسب و کار ها متداولاً به صورت فیزیکی فعالیت می کردند، اما امروزه این کسب و کارها با تغییرات زیادی همراه بودند و هر روز بیشتر به بیزینس های اینترنتی تبدیل می شوند.

به گزارش کسب و کار ،  شاید تا چند سال گذشته کسی که این کار را می‌کرد و فروش را در بستر آنلاین انجام می‌داد، کار بسیار دشواری را در پیش داشت و احتمال موفق شدن آن ضعیف بود، اما در این چند سال اخیر به دلیل متداول شدن و تغییر تدریجی فرهنگ مردم به استفاده از فروشگاه‌های آنلاین و کسب‌ و کار‌های اینترنتی، کار اشخاصی که وارد این حوزه می‌شوند، راحتتر شده و می‌توانند با درصد دقت بالاتری پیش‌ بینی‌ های‌ شان را انجام داده و به برنامه‌ریزی بپردازند. به همین علت است که واقعا بر فروشگاه‌ ها و کسب‌ و کار‌های اینترنتی‌ که ایده خلاقانه‌ و موضوع متفاوتی ندارند، نمی‌شود نام استارت‌آپ را اطلاق کرد، به این دلیل که روح استارت‌آپ با عدم اطمینان و عدم پیش‌بینی دقیقی همراه می باشد که واقعا شرایطی ویژه ای را می طلبد.

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

این دیدگاه باید از بین برود که هر شخصی که اپلیکیشن یا سایتی را به صورت آنلاین راه‌اندازی نماید، موسس یک استارت‌آپ است. استارت‌‌آپ شرایط خاصی دارد. ما در اصل شاید دیگر نمی‌توانیم بگوییم جو استارت‌ آپی و باید بگوییم که با یک تغییر بستر در کسب‌ و کارهای‌ خود روبرو هستیم که به اشتباه نام استارت‌آپ را بر تمامی آن ها می‌گذاریم.

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام