به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیبه هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

دوره دیجیتال مارکتینگ

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

در گذشته کسب و کار ها متداولاً به صورت فیزیکی فعالیت می کردند، اما امروزه این کسب و کارها با تغییرات زیادی همراه بودند و هر روز بیشتر به بیزینس های اینترنتی تبدیل می شوند.

به گزارش کسب و کار ،  شاید تا چند سال گذشته کسی که این کار را می‌کرد و فروش را در بستر آنلاین انجام می‌داد، کار بسیار دشواری را در پیش داشت و احتمال موفق شدن آن ضعیف بود، اما در این چند سال اخیر به دلیل متداول شدن و تغییر تدریجی فرهنگ مردم به استفاده از فروشگاه‌های آنلاین و کسب‌ و کار‌های اینترنتی، کار اشخاصی که وارد این حوزه می‌شوند، راحتتر شده و می‌توانند با درصد دقت بالاتری پیش‌ بینی‌ های‌ شان را انجام داده و به برنامه‌ریزی بپردازند. به همین علت است که واقعا بر فروشگاه‌ ها و کسب‌ و کار‌های اینترنتی‌ که ایده خلاقانه‌ و موضوع متفاوتی ندارند، نمی‌شود نام استارت‌آپ را اطلاق کرد، به این دلیل که روح استارت‌آپ با عدم اطمینان و عدم پیش‌بینی دقیقی همراه می باشد که واقعا شرایطی ویژه ای را می طلبد.

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

این دیدگاه باید از بین برود که هر شخصی که اپلیکیشن یا سایتی را به صورت آنلاین راه‌اندازی نماید، موسس یک استارت‌آپ است. استارت‌‌آپ شرایط خاصی دارد. ما در اصل شاید دیگر نمی‌توانیم بگوییم جو استارت‌ آپی و باید بگوییم که با یک تغییر بستر در کسب‌ و کارهای‌ خود روبرو هستیم که به اشتباه نام استارت‌آپ را بر تمامی آن ها می‌گذاریم.

به هر کسب و کاری، استارت آپ نگوییم!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام