امشب آیفون X رونمایی می شود

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیامشب آیفون X رونمایی می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

امشب آیفون X رونمایی می شود

امشب طرفداران گوشی های هوشمند آیفون، شب هیجان انگیزی را در پیش خواهند داشت زیرا سرانجام در ساعت 21:30 به وقت تهران در سالن استیو جابز از گوشی های آیفون X، آیفون 8 و آیفون 8plus  و همچنین سری سه اپل واچ رونمایی خواهد شد.

اما پیش از رونمایی مشخصاتی از گوشی هوشمند آیفون X لو رفت که در ادامه شما هم می توانید از آن ها باخبر شوید:

آیفون X به IOS 11 با ویژگی‌های متفاوت مجهز است. آیکون‌های چند گانه، مولتی تسکینگ، گرافیک با عملکرد بهتر را می توانید در این گوشی هوشمند مشاهده کنید.

دکمه هوشمند روشن و خاموش در آیفون ایکس به گونه ای طراحی شده که با دو بار کلیک کاربر قادر به پرداخت الکترونیکی خواهد بود. افزون بر این برای پرداخت الکترونیکی از سیستم تشخیص چهره نیز می‌توان استفاده کند. فناوری سیری/ Siri نیز به یاری کاربر خواهد شتافت.

دکمه Home تبدیل به Home Bar شده است. رابط کاربری جدید در IOS 11 مجهز به نوار مجازی می باشد که جایگزین دکمه Home  گردیده.(چیزی شبیه دکمه مجازی Home  گلکسی اس 8 و 8 پلاس سامسونگ)

شارژ بی سیم در آیفون X  ازجمله تغییرات بارز دیگری است که اپل برای توسعه آن مجبور به ساخت قاب پشت به صورت شیشه‌ای شده است و مجهز به فناوری Qi می باشد.

استاتوس بار پویا بر اساس نمایشگر بدون حاشیه در آیفون ایکس تعریف شده است و شخص می تواند جزییات بیشتر از یک اپ یا عملیات را مشاهده کند.

سنسور سه بعدی کارآیی های بسیاری دارد که می تواند منجر به تحول در اپلیکیشن های متنوع گردیده و از واقعیت مجازی به عنوان محصول بعدی اپل رونمایی کند.

امشب آیفون X رونمایی می شود

امشب آیفون X رونمایی می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام