اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیاینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

دوره دیجیتال مارکتینگ

اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها باید برای حفظ بقا و ماندگاری خود چند اصول و نکته را هرگز فراموش نکنند، در دنیای تجارت امروز به جای پول، ایده حرف اول را می زند و استارت آپ ها تا جایی رشد می کنند که می توانند به اندازه شرکت های نفتی به درآمدزایی برسند.

کمپانی های غول آسایی همچون فیسبوک در آغاز تنها یک استارت آپ بود ولی امروزه یکی از ثروتمندترین و ثروت آفرین کمپانی های جهان است.

در ایران نیز که استارت آپ های بسیاری شکل گرفته اند و در حال فعالیت هستند، میبینیم به وسیله استارت آپ ها با سرمایه بسیار پایین میتوان سرویس های بزرگ و کسب ثروت حلال و درست به میزان بالایی داشت.

سیزده قانون ماندگاری استارت آپ:

اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید

اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام