مجتمع فنی تهران میرداماد

اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیاینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

دوره دیجیتال مارکتینگ

اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها باید برای حفظ بقا و ماندگاری خود چند اصول و نکته را هرگز فراموش نکنند، در دنیای تجارت امروز به جای پول، ایده حرف اول را می زند و استارت آپ ها تا جایی رشد می کنند که می توانند به اندازه شرکت های نفتی به درآمدزایی برسند.

کمپانی های غول آسایی همچون فیسبوک در آغاز تنها یک استارت آپ بود ولی امروزه یکی از ثروتمندترین و ثروت آفرین کمپانی های جهان است.

در ایران نیز که استارت آپ های بسیاری شکل گرفته اند و در حال فعالیت هستند، میبینیم به وسیله استارت آپ ها با سرمایه بسیار پایین میتوان سرویس های بزرگ و کسب ثروت حلال و درست به میزان بالایی داشت.

سیزده قانون ماندگاری استارت آپ:

اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید

اینفوگرافیک: سیزده قانون پایداری کسب و کارهای نوپا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام