مجتمع فنی تهران میرداماد

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیفروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

دوره دیجیتال مارکتینگ

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

کمپانی Dell به فروش نخستین سری از لپ تاپ های بدون سیم شارژر را آغاز نمود و با توجه به گزارشات موجود قیمت این لپ تاپ 1750 دلار می باشد.

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

این لپ‌تاپ Latitude 7285 نام دارد و دارای نمایشگر ۱۲ اینچی می باشد که از صفحه کلیدش جدا می گردد. این شرکت اولین بار در نمایشگاه CES در ژانویه سال میلادی گذشته از عرضه چنین لپ‌تاپی خبر داده بود.

شارژ بی‌سیم این لپ تاپ بوسیله یک صفحه کلید جداشدنی انجام می شود که به طور جداگانه به فروش می رسد. طرفداران برای خرید لپ‌تاپ ذکر شده می توانند به وب‌سایت کمپانی دل مراجعه نمایند.

بهای این لپ تاپ در حالت پایه ۱۲۰۰ دلار است و اگر بخواهید صفحه کلید بی‌سیم، شارژر و پوششی که باید در زیر این صفحه کلید قرار بگیرد را تهیه کنید باید در مجموع ۵۵۰ دلار پرداخت کنید.

پردازنده اصلی این لپ‌تاپ Core i5-۷Y54 بوده و ساخت شرکت اینتل می باشد. لپ تاپ فوق دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۸ گیگابایت رم است. گفته می شود مدل دیگری از این لپ تاپ به نام Latitude ۷۰۰۰ با نمایشگر ۱۳ اینچی در ماه آگوست عرضه خواهد شد و قیمت آن نیز در همان زمان اعلام می شود.

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام