مجتمع فنی تهران میرداماد

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیفروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

کمپانی Dell به فروش نخستین سری از لپ تاپ های بدون سیم شارژر را آغاز نمود و با توجه به گزارشات موجود قیمت این لپ تاپ 1750 دلار می باشد.

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

این لپ‌تاپ Latitude 7285 نام دارد و دارای نمایشگر ۱۲ اینچی می باشد که از صفحه کلیدش جدا می گردد. این شرکت اولین بار در نمایشگاه CES در ژانویه سال میلادی گذشته از عرضه چنین لپ‌تاپی خبر داده بود.

شارژ بی‌سیم این لپ تاپ بوسیله یک صفحه کلید جداشدنی انجام می شود که به طور جداگانه به فروش می رسد. طرفداران برای خرید لپ‌تاپ ذکر شده می توانند به وب‌سایت کمپانی دل مراجعه نمایند.

بهای این لپ تاپ در حالت پایه ۱۲۰۰ دلار است و اگر بخواهید صفحه کلید بی‌سیم، شارژر و پوششی که باید در زیر این صفحه کلید قرار بگیرد را تهیه کنید باید در مجموع ۵۵۰ دلار پرداخت کنید.

پردازنده اصلی این لپ‌تاپ Core i5-۷Y54 بوده و ساخت شرکت اینتل می باشد. لپ تاپ فوق دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۸ گیگابایت رم است. گفته می شود مدل دیگری از این لپ تاپ به نام Latitude ۷۰۰۰ با نمایشگر ۱۳ اینچی در ماه آگوست عرضه خواهد شد و قیمت آن نیز در همان زمان اعلام می شود.

فروش اولین لپ تاپ بدون سیم توسط شرکت دل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام