مجتمع فنی تهران میرداماد

گرانقیمت ترین آیفون به زودی در بازارهای جهانی

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیگرانقیمت ترین آیفون به زودی در بازارهای جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

گرانقیمت ترین آیفون به زودی در بازارهای جهانی

شرکت اپل قصد دارد سه مدل گوشی جدید در ماه سپتامبر روانه بازار کند که بهترین آنها یعنی آیفون ۸، هزار دلار قیمت خواهد داشت.

به نقل از ایتنا، تا به حال آیفون با چنین قیمتی تولید و روانه بازار نشده است، اما با توجه به گزارش از منابع آگاه، آیفون ۸ با حافظه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ مگابایتی به ترتیب ۹۹۹ و ۱۰۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

این مبلغ ۱۳۰ دلار بیشتر از گرانقیمت ترین مدل آیفون ۸ می باشد. با توجه به اطلاعات منتشر شده در کنار آیفون ۸ که هزار دلار قیمت گذاری شده است، آیفون های ۷ اس پلاس و ۷ اس نیز به قیمت‌های ۷۶۹ و ۶۴۹ دلار عرضه خواهند شد.

یکی از مهم ترین عوامل گران شدن آیفون ۸ فناوری های بکاربرده شده در آن است که عبارتند از: نمایشگر OLED پیشرفته و ۵.۸ اینچی، حسگر سه بعدی، حافظه سریع و قدرتمند NAND/DRAM، حافظه ۱۲۸ گیگابایتی، پردازنده A۱۱، حذف دکمه Home و فناوری شناسایی هویت بیومتریک.

البته برخی نیز بر این باورند که آیفون ۸ سال جاری برای عرضه آماده نخواهد شد و احتمال دارد این امر تا سال ۲۰۱۸ به تعویق بیفتد. با وجود تمامی این خبرها، خود اپل هنوز در این زمینه سکوت را اتخاذ کرده است.

گرانقیمت ترین آیفون به زودی در بازارهای جهانی

گرانقیمت ترین آیفون به زودی در بازارهای جهانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام