شبکه اجتماعی که فقط برای پولدارهاست!

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیشبکه اجتماعی که فقط برای پولدارهاست!

دوره دیجیتال مارکتینگ

شبکه اجتماعی که فقط برای پولدارهاست!

بر طبق انتشار خبری از زبان مدیرعامل اسنپ چت، غوغایی در بین کاربران این شبکه اجتماعی به پا شد، بر اساس این خبر، Evan Spiegel، مدیرعامل این شرکت اظهار داشته است که اسنپ تنها برای پولدارهاست و در کشورهای فقیری همچون هند و اسپانیا حضور نخواهد داشت.

بعد از انتشار این خبر، بیزینس اینسایدر نوشت که اسنپ رسماً این خبر را تکذیب کرده است.

با این وجود برخی منابع خبری و کاربران شبکه‌های اجتماعی مدعی هستند که مدیر این شرکت به صراحت گفته است که اسنپ برنامه‌ای برای استفاده پولدارهاست و او تمایلی ندارد دامنه استفاده از این برنامه را به کشورهای فقیری نظیر هند و اسپانیا بکشاند.

شبکه اجتماعی که فقط برای پولدارهاست!

بد نیست بدانید که منشاء افشای این خبر، اسناد دادگاهی مربوط به سال 2015 می باشد. با توجه به اسناد مذکور، این دادگاه که در شکایت فردی به نام آنتونی پامپلیانو مدیر رشد و توسعه وقت اسنپ چت به ثبت رسیده است، رییس این شرکت در سپتامبر سال 2015 و در گفتگوی خود با پامپلیانو اظهار داشته است که اسنپ قرار نیست در کشورهای فقیر مورد استفاده قرار بگیرید و برای افراد پولدار است.

بحث و جنجال بر سر این موضوع سبب شد که کاربران با مراجعه به سایت‌ها و بازارهای آنلاین رتبه بندی App ها نمره ی بسیار پایینی را به این شبکه اجتماعی بدهند و در نقدهای خود در مورد این برنامه به شدت از Evan Spiegel را به خاطر دیدگاه هایش انتقاد کنند.

در نهایت سخنگوی اسنپ این ادعاها را مسخره اعلام کردو اظهار داشته است این برنامه برای بارگذاری رایگان در سراسر دنیا در دسترس است و این جملات توسط یک کارمند سابق ناراضی عنوان شده و منتشر گردیده است. ما برای اعضای اسنپ چت در هند و دیگ نقاط جهان احترام قائل هستیم.

شبکه اجتماعی که فقط برای پولدارهاست!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام