مجتمع فنی تهران میرداماد

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیکارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

برچسب ها: گوگل

امکان جدید گوگل در بخش جستجو به نحوی است که از این پس می توانید بعد از جستجوی تصویر محصول مورد نظر خود، محتوای به نمایش درآمده در این تصاویر را انتخاب و آنلاین آن ها را خریداری کنید، این امکان می تواند علاوه بر ایجاد راحتی برای کاربران، برای صاحبان کسب و کارهای مختلف نیزمفید واقع شود.

به نقل از فارس، مثلاً اگر تصویر یک عینک آفتابی یا کیف دستی را در قسمت جستجوی عکس گوگل دیدید و آن را دوست داشتید، می توانید فوراً لینک های محل های فروش آن محصولات را نیز در کنار عکس مشاهده و از همانجا اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

به عبارت دیگر قسمت جستجوی عکس های گوگل کارکرد تجاری نیز پیدا کرده و با به روزرسانی آن بخشی موسوم به اقلام مشابه به نسخه رومیزی و موبایلی این خدمات اضافه گردیده تا کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن بعد از پسندیدن یک محصول برای خرید آن نیز اقدام نمایند.

سیستم ذکر شده تا بسیار هوشمند است به نحوی که اگر کاربر تصویر یک عینک یا لباس خاص که توسط فردی مشهور در یک عکس مورد استفاده قرار گرفته را ببیند، می تواند لینک به اماکن محل فروش آن کالاها را نیز مشاهده نماید.

این غول فناوری اطلاعات، به منظور ارائه این خدمات از فناوری هوشمند پیشرفته خود بهره می گیرد و انتظار می رود این خدمات با استقبال قابل توجه کاربران روبرو شود.

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام