برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری پنج شنبه 30 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیکارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

دوره دیجیتال مارکتینگ

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

برچسب ها: گوگل

امکان جدید گوگل در بخش جستجو به نحوی است که از این پس می توانید بعد از جستجوی تصویر محصول مورد نظر خود، محتوای به نمایش درآمده در این تصاویر را انتخاب و آنلاین آن ها را خریداری کنید، این امکان می تواند علاوه بر ایجاد راحتی برای کاربران، برای صاحبان کسب و کارهای مختلف نیزمفید واقع شود.

به نقل از فارس، مثلاً اگر تصویر یک عینک آفتابی یا کیف دستی را در قسمت جستجوی عکس گوگل دیدید و آن را دوست داشتید، می توانید فوراً لینک های محل های فروش آن محصولات را نیز در کنار عکس مشاهده و از همانجا اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

به عبارت دیگر قسمت جستجوی عکس های گوگل کارکرد تجاری نیز پیدا کرده و با به روزرسانی آن بخشی موسوم به اقلام مشابه به نسخه رومیزی و موبایلی این خدمات اضافه گردیده تا کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن بعد از پسندیدن یک محصول برای خرید آن نیز اقدام نمایند.

سیستم ذکر شده تا بسیار هوشمند است به نحوی که اگر کاربر تصویر یک عینک یا لباس خاص که توسط فردی مشهور در یک عکس مورد استفاده قرار گرفته را ببیند، می تواند لینک به اماکن محل فروش آن کالاها را نیز مشاهده نماید.

این غول فناوری اطلاعات، به منظور ارائه این خدمات از فناوری هوشمند پیشرفته خود بهره می گیرد و انتظار می رود این خدمات با استقبال قابل توجه کاربران روبرو شود.

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام