کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیکارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

دوره دیجیتال مارکتینگ

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

برچسب ها: گوگل

امکان جدید گوگل در بخش جستجو به نحوی است که از این پس می توانید بعد از جستجوی تصویر محصول مورد نظر خود، محتوای به نمایش درآمده در این تصاویر را انتخاب و آنلاین آن ها را خریداری کنید، این امکان می تواند علاوه بر ایجاد راحتی برای کاربران، برای صاحبان کسب و کارهای مختلف نیزمفید واقع شود.

به نقل از فارس، مثلاً اگر تصویر یک عینک آفتابی یا کیف دستی را در قسمت جستجوی عکس گوگل دیدید و آن را دوست داشتید، می توانید فوراً لینک های محل های فروش آن محصولات را نیز در کنار عکس مشاهده و از همانجا اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

به عبارت دیگر قسمت جستجوی عکس های گوگل کارکرد تجاری نیز پیدا کرده و با به روزرسانی آن بخشی موسوم به اقلام مشابه به نسخه رومیزی و موبایلی این خدمات اضافه گردیده تا کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن بعد از پسندیدن یک محصول برای خرید آن نیز اقدام نمایند.

سیستم ذکر شده تا بسیار هوشمند است به نحوی که اگر کاربر تصویر یک عینک یا لباس خاص که توسط فردی مشهور در یک عکس مورد استفاده قرار گرفته را ببیند، می تواند لینک به اماکن محل فروش آن کالاها را نیز مشاهده نماید.

این غول فناوری اطلاعات، به منظور ارائه این خدمات از فناوری هوشمند پیشرفته خود بهره می گیرد و انتظار می رود این خدمات با استقبال قابل توجه کاربران روبرو شود.

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام