برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

گوگل تصمیم به خرید HTC گرفت

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیگوگل تصمیم به خرید HTC گرفت

دوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل تصمیم به خرید HTC گرفت

با توجه به این که دو غول بزرگ دنیای تلفن همراه یعنی اپل و سامسونگ بازار تلفن همراه غبظه کرده اند، ال جی، اچ تی سی و سونی به منظور جذب سودی منطقی از بازار مذکور تلاش بسیاری می کنند و گویا گوگل نیز تصمیم دارد برای تبدیل شدن به بازیگری بزرگ، اچ تی سی را بخرد.

به نقل از خبرگزاری فارس، نوکیا، بلاک بری و موتورولا روزگاری بازیگران قدرتمند دنیای تلفن همراه می باشند اما در حال حاضر همگی به مجموعه های دیگری واگذار شده اند. نوکیا را مایکروسافت خرید، بلاک بری روزهای پایانی عمر خود را می گذراند و گوگل موتورالا را خرید و بعد به لنوو فروخت.

گوگل تصمیم به خرید HTC گرفتاچ تی سی نیز با وجود استعدادی که در زمینه طراحی گوشی های حرفه ای و عرضه آنها به بازار دارد، به خاطر اشتباهاتی که در حوزه بازاریابی داشته نتوانسته سهم زیادی از بازارهای جهانی را کسب کند و به همین دلیل تعدادی از کارشناسان و ناظران بازار بر این باورند گوگل ممکن است با خرید مستقیم اچ تی سی به دنبال عرضه گوشی های هوشمند اختصاصی خود و از میدان به در کردن اپل و سامسونگ باشد.

تحلیلگران بر این باورند گوگل پیش از این، یک بار با پرداخت 12.5 میلیارد دلار جهت خرید موتورولا شانس خود را در این زمینه آزموده و عدم موفقیتش در کسب درآمد کافی از بازار گوشی های هوشمند باعث شد مجددا تصمیم بگیرد شانس خود را در این زمینه امتحان کند. گوگل در بازار نرم افزارها و سیستم عامل همراه یک بازیگر موفق است و برای تکمیل این موفقیت باید کنترل بخش گسترده تری از حوزه سخت افزار گوشی های هوشمند را هم در دست بگیرد.

مساله دیگری که این حدس و گمان ها را تقویت می کند، ناموفق بودن سیاست تولید گوشی های مشترک توسط گوگل و سایر شرکت های فناوری نظیر ال جی، هواووی، سامسونگ و غیره و عدم استقبال کافی از آنها در بازار می باشد. امسال اچ تی سی و گوگل در حوزه تولید گوشی های اندرویدی با یکدیگر همکاری های لازم را داشته اند و نتیجه این همکاری تولید گوشی جدیدی به نام پیکسل است که ممکن است زمینه ساز ادغام اچ تی سی در گوگل گردد.

گوگل تصمیم به خرید HTC گرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام