برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

زمان رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل مشخص شد

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیزمان رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل مشخص شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

زمان رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل مشخص شد

برچسب ها: گوگل

غول فناوری دنیا تا پایان سال جاری از نخستین موبایل هوشند اختصاصی خود رونمایی خواهد کرد. گوگل با پیروی از استراتژی مشابه آیفون تصمیم دارد تا گوشی اختصاصی خود را با سریعترین تجربه سیستم عامل اندروید ارائه دهد.

از مزیتهای این تلفن همراه می‌تواند اختصاصی بودن برنامه ها، سرعت‌بالای اپ ها و سرعت به‌روزرسانی امنیتی ذکر کرد که آن را متفاوت از دیگران خواهد کرد.

اکنون برند نکسوس را سازندگانی همچون هوآوی، ال جی و گاهاً اچ تی سی برای گوگل طراحی و اجرا کرده اند اما گوشی ذکر شده از آغاز تا پایان آن را شبیه آیفون اپل، توسط مهندسان گوگل طراحی و ساخته می گردد.

 رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل

دانلود و نصب اپلیکیشن ها بدون واسطه خواهد بود و همچون دیگر گوشی‌های اندرویدی نیازمند تأییدیه مهندسان گوگل نمی باشد به دلیل اینکه خود این مهندسان گوگل هستند که اپ ها را طراحی و ارائه می نمایند و لذا مشکل زمانی به‌روزرسانی برطرف خواهد شد.

گوگل تصمیم دارد با توسعه کارخانه‌ای، یکی از مشکلات بزرگ گوشی‌های اندرویدی، یعنی عمر باتری را رفع نماید و از سوی دیگر کاربران با مشخصات فنی پایین نیز قادر به لود کردن اپ های سنگین گردند، کاری که این روزها سازندگان اندرویدی با افزایش رم/حافظه موقت سعی در جبران آن دارند.

به همین علت ورود «ریک اوسترلو» پرزیدنت سابق موتورولا موبیلیتی به قسمت مدیریت سخت‌افزار گوگل می‌تواند استراتژی جدید را سریعتر پیش ببرد.

هرچند ساندر پیچای مدیر اجرایی گوگل ضمن تأیید ساخت گوشی اختصاصی، از ادامه همکاری با سازندگان اندرویدی برند نکسوس خبر داده و اعلام کرده است که این همکاری قطع نخواهد شد!

رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام