زمان رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل مشخص شد

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیزمان رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل مشخص شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

زمان رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل مشخص شد

برچسب ها: گوگل

غول فناوری دنیا تا پایان سال جاری از نخستین موبایل هوشند اختصاصی خود رونمایی خواهد کرد. گوگل با پیروی از استراتژی مشابه آیفون تصمیم دارد تا گوشی اختصاصی خود را با سریعترین تجربه سیستم عامل اندروید ارائه دهد.

از مزیتهای این تلفن همراه می‌تواند اختصاصی بودن برنامه ها، سرعت‌بالای اپ ها و سرعت به‌روزرسانی امنیتی ذکر کرد که آن را متفاوت از دیگران خواهد کرد.

اکنون برند نکسوس را سازندگانی همچون هوآوی، ال جی و گاهاً اچ تی سی برای گوگل طراحی و اجرا کرده اند اما گوشی ذکر شده از آغاز تا پایان آن را شبیه آیفون اپل، توسط مهندسان گوگل طراحی و ساخته می گردد.

 رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل

دانلود و نصب اپلیکیشن ها بدون واسطه خواهد بود و همچون دیگر گوشی‌های اندرویدی نیازمند تأییدیه مهندسان گوگل نمی باشد به دلیل اینکه خود این مهندسان گوگل هستند که اپ ها را طراحی و ارائه می نمایند و لذا مشکل زمانی به‌روزرسانی برطرف خواهد شد.

گوگل تصمیم دارد با توسعه کارخانه‌ای، یکی از مشکلات بزرگ گوشی‌های اندرویدی، یعنی عمر باتری را رفع نماید و از سوی دیگر کاربران با مشخصات فنی پایین نیز قادر به لود کردن اپ های سنگین گردند، کاری که این روزها سازندگان اندرویدی با افزایش رم/حافظه موقت سعی در جبران آن دارند.

به همین علت ورود «ریک اوسترلو» پرزیدنت سابق موتورولا موبیلیتی به قسمت مدیریت سخت‌افزار گوگل می‌تواند استراتژی جدید را سریعتر پیش ببرد.

هرچند ساندر پیچای مدیر اجرایی گوگل ضمن تأیید ساخت گوشی اختصاصی، از ادامه همکاری با سازندگان اندرویدی برند نکسوس خبر داده و اعلام کرده است که این همکاری قطع نخواهد شد!

رونمایی از اولین موبایل ساخت گوگل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام