قابلیت جدید اینستاگرام مخصوص کسب و کارها

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیقابلیت جدید اینستاگرام مخصوص کسب و کارها

دوره دیجیتال مارکتینگ

قابلیت جدید اینستاگرام مخصوص کسب و کارها

برچسب ها: شبکه اجتماعی

ویژگی جدید اینستاگرام که به تازگی دموی آن برای کاربران فعال شده است متناسب با نیاز کسب و کارها و تجارت های بزرگ و کوچک در نظر گرفته شده است.

به نقل از خبرآنلاین، مردم با دنبال کردن تصاویر مختص یک بیزینس یا تجارت بزرگ و کوچک قادر هستند آدرس و مشخصات ریز برند تجاری دلخواه خود را کسب کنند.

قابلیت جدید که با درج مشخصات شرکت‌های بزرگ وکوچک روی پروفایل کاربر حقوقی فعال می گردد، امکان دیده شدن برای دیگر کاربران را تحت عنوان «کاربر حقوقی با اسم‌ورسم دار» فراهم می تماید.

لذا هر کاربری که نام خود را در قسمت پروفایل به صورت business ثبت کرده می‌تواند از این قابلیت بهره‌مند گردد و هنگامیکه کاربران روی contact کلیک می‌کنند این مشخصات برای آنها ظاهر می گردد.

بیزینس ها می‌توانند فاکتورهایی نظیر Call، Text و ایمیل خود را در کنار نقشه و مسیریابی ثبت کنند.

ارسال پست تجاری حاوی مشخصات تجاری برای کاربران در بحث بازاریابی کمک فراوانی برای دیده شدن بیزینس های مختلف به کمک اینستاگرام می‌کند.

پست تجاری تهیه شده ماندگار بوده و بعد از آن از طریق ماشین‌های جستجو نیز دیده می‌شود.

قابلیت جدید اینستاگرام در آمریکا، استرالیا و نیوزیلند به‌زودی و برای دیگر کشورها تا آخر امسال فعال خواهد شد.

قابلیت جدید اینستاگرام مخصوص کسب و کارها

قابلیت جدید اینستاگرام مخصوص کسب و کارها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام