برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

شکایت مایکروسافت از سامسونگ

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیشکایت مایکروسافت از سامسونگ

دوره دیجیتال مارکتینگ

شکایت مایکروسافت از سامسونگ

در شرایطی که هر از گاهی اخبار دعوای سامسونگ و اپل منتشر می‏شود، گزارش‌ها حاکی از این است که شرکت مایکروسافت نیز از سامسونگ به دلیل نقض قرارداد و عدم پرداخت حق امتیازات شکایت کرده است.

مایکروسافت از سامسونگ به دلیل پرداخت ‏نکردن 6 میلیارد و 900 میلیون دلار به این شرکت شکایت کرده است.

این رقم با احتساب بهره یک میلیارد دلاری است که سامسونگ باید سالانه به مایکروسافت پرداخت می‏کرد اما آن را به تاخیر انداخته است. مایکروسافت و سامسونگ در سال 2011 توافق‌نامه‌ای امضا کردند که براساس آن شرکت کره‌ای باید برای ساخت هر گوشی اندرویدی که به فروش می‏رساند مبلغی به مایکروسافت پرداخت می‏کرد.

این قرارداد برای مدت هفت سال امضا شد و دو طرف همچنین یک توافقنامه همکاری برای تبادل اختراعات امضا کردند و سامسونگ باید در زمینه جا انداختن تبلت‏ها و گوشی‌های ویندوزی سرمایه گذاری می‏کرد.

این قرارداد خوب پیش می‏رفت تا اینکه مایکروسافت قرارداد خرید نوکیا را نهایی کرد. سامسونگ بنا به دلایلی چنین عنوان کرد که مایکروسافت به قرارداد عمل نکرده است. سامسونگ مبلغ یک میلیارد دلار را با تاخیر به مایکروسافت پرداخت کرد و مایکروسافت به همین دلیل از شرکت کره‏ای شکایت کرده و می‏گوید سامسونگ تهدید کرده که پرداخت این حق امتیاز را متوقف می‏کند و این اختلاف باید در دادگاه حل شود.

مایکروسافت به‌رغم این شکایت در بیانیه‌ای اعلام کرده برای همکاری با سامسونگ ارزش قائل است و انتظار دارد که این همکاری در آینده ادامه پیدا کند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام