برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

رجیستر مجدد گوشی موبایل

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیرجیستر مجدد گوشی موبایل

دوره دیجیتال مارکتینگ

رجیستر مجدد گوشی موبایل

معاون وزیر ارتباطات گفت: حجم قاچاق گوشی زیاد است و برای حمایت از تولید داخل و کاهش قاچاق گوشی، بازنگری در رجیستر گوشی موبایل در دستور کار است.

علی اصغر عمیدیان در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برنامه‏ای برای فعال شدن مجدد رجیستر گوشی جهت جلوگیری از قاچاق در دستور کار دارد، گفت: در گذشته برنامه داشتیم و اکنون نیز برنامه داریم البته این موضوع تنها به وزارت ارتباطات مربوط نیست و سازمان‏های متعددی از جمله وزارت صنعت و تولید‏کنندگان داخلی باید مشترکا در این باره تصمیم کلی بگیرند. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: در گذشته مصوبه‏ای در این مورد به تصویب رسیده و یک‌بار نیز رجیستر گوشی انجام شد، اما مسائلی پیش آمد که باید نواقص طرح قبلی رفع و رجوع شود.

وی ادامه داد: در وزارت ارتباطات و رگولاتوری آمادگی داریم که این کار را برای حفاظت از تولید داخلی انجام دهیم.

عمیدیان تصریح کرد: اکنون گوشی به صورت قاچاق زیاد وارد می‏شود و با اجرای این طرح می‏توان قاچاق را کمتر کرد، البته اینکه کاملا جلوی قاچاق گوشی گرفته شود، کار دیگری می‏طلبد. رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: بنابراین اکنون نیز ضوابط رجیستر گوشی وجود دارد و ابلاغ نیز شده است اما دستور‏العمل فعلی آن‏طور که باید و شاید کارآمد نبود و باید بازنگری مجدد شود و این کار در دستور کار قرار دارد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام