برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

استارتاپ ویکند تهران، گام دوم

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیاستارتاپ ویکند تهران، گام دوم

دوره دیجیتال مارکتینگ

استارتاپ ویکند تهران، گام دوم

برچسب ها: استارت آپ ویکند

گام دوم از رویداد استارتاپ ویکند تهران، شامل برگزاری انتخابات و برگزیدن 10 ایده از بین 70 ایدۀ جمع آوری شده به پایان رسید.


alt

به گزارش خبرنگار اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی صنعت از محل برگزاری این رویداد در تهران، از مجموع 70 ایدۀ ارائه شده، شرکت کنندگان هرکدام به یک ایده به عنوان بهترین ایده رأی دادند که در نهایت، 10 ایده که بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند، به عنوان ایده های برگزیده توسط مهندس آقازاده اعلام شدند. صاحبان هریک از این 10 ایده به روی سن آمده و دوباره به معرفی ایدۀ خود پرداختند. در این مرحله، صاحبان ایده باید از بین شرکت کنندگان، به تعداد مورد نیاز از تخصص های مختلف مورد نیاز جذب کنند. هرچه جذابیت ایده بیشتر بوده و قدرت ایده پرداز در برقراری ارتباط با متخصصان بیشتر بوده و بتواند بهتر آنها را نسبت به موفقیت ایده متقاعد کند، تیم قوی تری تشکیل شده و احتمال برنده شدن ایده و گروه بالاتر خواهد بود.

alt

نکتۀ قابل توجه در این مرحله، وفور کارشناسان کسب و کار و به اصطلاح businessmanها و کمیاب بودن گرافیست بود که برخی از تیم ها با مشکل فقدان گرافیست مواجه شدند.

alt

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنعت، پس از این مرحله، پروندۀ استارتاپ ویکند در روز اول بسته شده و تیمها از صبح فردا، کار خود را آغاز خواهند کرد.

alt

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام