ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

دوره دیجیتال مارکتینگ

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

بیل گیتس، بنیانگذار سیستم عامل ویندوز نسبت به طراحی Ctrl+Alt+Delete برای ریست شدن ویندوز به شدت ابراز پشیمانی و عذرخواهی کرد، وی افزود که اگر قادر به ویرایش بود از یک دکمه برای ریست کردن ویندوز استفاده می کرد.

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت و به نقل از خبرآنلاین، وی که در نیویورک سخنرانی می کرد اظهار داشت Ctrl+Alt+Delete یک مانور سرهم‌بندی شده بود که به منظور راه اندازی مجدد سیستم عامل ویندوز تعریف شده است اما ای کاش به جای گرفتن سه کلید روی کیبورد فقط یک کلید برایش تعریف می کردیم.

وی پیش‌تر نیز افزون بر اعتراف به این موضوع در سال 2013 گناه را به گردن IBM انداخت و در جمع دانشگاهیان در هاروارد اعلام کرد دوستی که در IBM به کار مشغول بود (دیوید برادلی)،کیبورد IBM را درست طراحی نکرده بود و به ما یک کلید واحد برای انجام این کار نداده است.

این در شرایطی است که آن سال‌ ها برای ورود به اپل مکینتاش یک کلید روی کیبورد تعریف شده بود.

از Ctrl+Alt+Delete برای قفل کردن سیستم عامل، تسک منیجر، سوئیچ بین کاربر و خروج از سیستم استفاده می گردد و در نهایت زمانی که سیستم عامل ویندوز هنگِ کامل کرد، با زدن آن ریست می شود.

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام