برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد کسب وکارهای ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

دوره دیجیتال مارکتینگ

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

بیل گیتس، بنیانگذار سیستم عامل ویندوز نسبت به طراحی Ctrl+Alt+Delete برای ریست شدن ویندوز به شدت ابراز پشیمانی و عذرخواهی کرد، وی افزود که اگر قادر به ویرایش بود از یک دکمه برای ریست کردن ویندوز استفاده می کرد.

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت و به نقل از خبرآنلاین، وی که در نیویورک سخنرانی می کرد اظهار داشت Ctrl+Alt+Delete یک مانور سرهم‌بندی شده بود که به منظور راه اندازی مجدد سیستم عامل ویندوز تعریف شده است اما ای کاش به جای گرفتن سه کلید روی کیبورد فقط یک کلید برایش تعریف می کردیم.

وی پیش‌تر نیز افزون بر اعتراف به این موضوع در سال 2013 گناه را به گردن IBM انداخت و در جمع دانشگاهیان در هاروارد اعلام کرد دوستی که در IBM به کار مشغول بود (دیوید برادلی)،کیبورد IBM را درست طراحی نکرده بود و به ما یک کلید واحد برای انجام این کار نداده است.

این در شرایطی است که آن سال‌ ها برای ورود به اپل مکینتاش یک کلید روی کیبورد تعریف شده بود.

از Ctrl+Alt+Delete برای قفل کردن سیستم عامل، تسک منیجر، سوئیچ بین کاربر و خروج از سیستم استفاده می گردد و در نهایت زمانی که سیستم عامل ویندوز هنگِ کامل کرد، با زدن آن ریست می شود.

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام