مجتمع فنی تهران میرداماد

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

دوره دیجیتال مارکتینگ

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

بیل گیتس، بنیانگذار سیستم عامل ویندوز نسبت به طراحی Ctrl+Alt+Delete برای ریست شدن ویندوز به شدت ابراز پشیمانی و عذرخواهی کرد، وی افزود که اگر قادر به ویرایش بود از یک دکمه برای ریست کردن ویندوز استفاده می کرد.

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت و به نقل از خبرآنلاین، وی که در نیویورک سخنرانی می کرد اظهار داشت Ctrl+Alt+Delete یک مانور سرهم‌بندی شده بود که به منظور راه اندازی مجدد سیستم عامل ویندوز تعریف شده است اما ای کاش به جای گرفتن سه کلید روی کیبورد فقط یک کلید برایش تعریف می کردیم.

وی پیش‌تر نیز افزون بر اعتراف به این موضوع در سال 2013 گناه را به گردن IBM انداخت و در جمع دانشگاهیان در هاروارد اعلام کرد دوستی که در IBM به کار مشغول بود (دیوید برادلی)،کیبورد IBM را درست طراحی نکرده بود و به ما یک کلید واحد برای انجام این کار نداده است.

این در شرایطی است که آن سال‌ ها برای ورود به اپل مکینتاش یک کلید روی کیبورد تعریف شده بود.

از Ctrl+Alt+Delete برای قفل کردن سیستم عامل، تسک منیجر، سوئیچ بین کاربر و خروج از سیستم استفاده می گردد و در نهایت زمانی که سیستم عامل ویندوز هنگِ کامل کرد، با زدن آن ریست می شود.

ابراز پشیمانی بیل گیتس از ساخت Ctrl+Alt+Delete

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام