فناوری اطلاعات و تکنولوژی

امکاناتاخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژی

فناوری اطلاعات و تکنولوژی

سرمایه گذاری کلان چینی ها در استارت آپ های آمریکایی

هرچند که سال ۲۰۱۵ سال بسیار خوبی برای چینی ها بود اما در سال ۲۰۱۶، ارزش سرمایه جذب شده از طرف کمپانی های چینی با کاهش 50 درصدی همراه بود.

ادامه مطلب...

ناکامی غول های فناوری در برابر بازار روسیه

غول های فناوری دنیا نظیر گوگل، آمازون با وجود اینکه در بسیاری از نقاط دنیا نفوذ کرده اند و سهم قابل توجهی از بازار آن ها را تصاحب کرده اند، اما شرایط در مورد کشور روسیه فرق می کند و بازار قدرتمند روسیه هنوز در تصاحب کسب و کارهای داخلی این کشور است.

ادامه مطلب...

مسدود شدن قابلیت تماس صوتی تلگرام

در حالی که از پنجشنبه هفته گذشته مشخص گردید که قابلیت تماس صوتی برای بعضی از کاربران ایرانی سرویس تلگرام فعال شده است، امروز این قابلیت تلگرام با دستور قضایی مسدود شد.

ادامه مطلب...

شبکه اجتماعی که فقط برای پولدارهاست!

بر طبق انتشار خبری از زبان مدیرعامل اسنپ چت، غوغایی در بین کاربران این شبکه اجتماعی به پا شد، بر اساس این خبر، Evan Spiegel، مدیرعامل این شرکت اظهار داشته است که اسنپ تنها برای پولدارهاست و در کشورهای فقیری همچون هند و اسپانیا حضور نخواهد داشت.

ادامه مطلب...

تصمیم جالب آمازون در مورد خریدهای اشتباه

کمپانی بزرگ آمازون به تازگی اعلام کرده است که حاضر است مبلغ 70 میلیون دلار را بابت خریدهای اشتباه مشتریان (کودکان) از نوامبر سال 2011 تا مه سال 2016 را به آن ها برگرداند.

ادامه مطلب...

تماس صوتی و تصویری تلگرام برای کاربران ایرانی

تلگرام، پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی فعال در ایران، امکان برقراری تماس صوتی و تماس تصویری (ویدیویی) را برای کاربران ایرانی فعال نمود. به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، پس از آن که در هفته های گذشته این قابلیت برای گروهی از کاربران تلگرام در نقاط مختلف دنیا فعال شده بود، از روز گذشته کاربران ایرانی نیز تحت شرایطی که در ادامه شرح داده خواهد شد، می توانند از قابلیت تماس تلفنی بر روی اپلیکیشن تلگرام بهره مند شوند. هر چند این قابلیت اصلاً جدید و منحصر به فرد نیست و بسیاری از اپلیکیشن های دیگر همین امکان را سالهاست ارائه می کنند، اما میزان اقبال عمومی به تلگرام (Telegram) در ایران باعث شده است، که قابلیت تماس تلفنی و تصویری روی تلگرام، با حاشیه هایی همراه باشد. در ادامه نحوه فعالسازی تماس صوتی و تماس تصویری تلگرام را بخوانید.

ادامه مطلب...

کارکرد تجاری جستجوی گوگل تحقق یافت

برچسب ها: گوگل

امکان جدید گوگل در بخش جستجو به نحوی است که از این پس می توانید بعد از جستجوی تصویر محصول مورد نظر خود، محتوای به نمایش درآمده در این تصاویر را انتخاب و آنلاین آن ها را خریداری کنید، این امکان می تواند علاوه بر ایجاد راحتی برای کاربران، برای صاحبان کسب و کارهای مختلف نیزمفید واقع شود.

ادامه مطلب...

پرچم دار نوکیا پاییز می آید

نوکیا 9 که در فصل سوم سال مالی (پاییز) عرضه و روانه بازارهای جهانی می شود، قرار است با آپشن هایی که دارد پرچم دار نوکیا باشد و به گفته برخی رسانه های خارجی نوکیا 9 در بیش از چند مورد نسبت به آیفون 8 برتری خواهد داشت.

ادامه مطلب...

اتهام به گوگل در مورد تبعیض بین کارمندان زن و مرد

بر اساس ادعاهای وزارت کار آمریکا، گوگل بین کارمندان زن و مرد خود تبعیض قائل است و حقوق کارمندان مرد این شرکت از کارمندان زن بیشتر است، بر اساس این ادعا، گوگل حتی حاضر نیست اطلاعات ریز پرداختی به کارمندان را نیز ارائه دهد.

ادامه مطلب...

اخطار مدیر اپل در مورد پایان حکومت آمریکا در دنیای IT

مدیرعامل اپل در پیامی اظهار داشت که با توجه به روال فعلی به زودی قدرت و جایگاه آمریکا در دنیای IT از بین خواهد رفت و همچنین به کمپانی های فعال در این حوزه پیشنهاد داد تا زنان بیشتری را استخدام کنند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 25

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام