سمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیسمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

سمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

الکساندر جورجینیا اینکلمان که در آبان ماه امسال اولین کتاب خود را با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی و با نام قطب نمای موفقیت در ایران ترجمه و منتشر نمود، پس از مراسم رونمایی از این کتاب همان طور که مقرر گردیده بود، در روز جمعه 10 اسفند 1397 سمینار مثل قهرمان ها فکر کن را برگزار خواهد نمود. این سمینار در مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان توانیر برگزار خواهد شد.

اولین سمینار الکساندر جورجینیا در تهران

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، هزینه های این سمینار توسط موسسه اینلکلمان آلمان پرداخت گردید و حضور در این سمینار به همراه مدرک موسسه اینکلمان و همچنین پذیرایی ناهار و میان وعده رایگان است.

ثبت نام در این سمینار از 1 اسفند آغاز شد و در همان روز نخست ظرفیت سمینار تکمیل گردید، و اکنون صرفاً لیست رزرو در حال دریافت است. شما نیز می توانید با تکمیل این فرم در لیست رزرو قرار گیرید که در صورت انصراف هر یک از عزیزان، از دبیرخانه با شما تماس خواهند گرفت تا برای روز سمینار دعوت شوید.

سمینار مثل قهرمان ها فکر کن

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام