سمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیسمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

سمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

الکساندر جورجینیا اینکلمان که در آبان ماه امسال اولین کتاب خود را با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی و با نام قطب نمای موفقیت در ایران ترجمه و منتشر نمود، پس از مراسم رونمایی از این کتاب همان طور که مقرر گردیده بود، در روز جمعه 10 اسفند 1397 سمینار مثل قهرمان ها فکر کن را برگزار خواهد نمود. این سمینار در مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان توانیر برگزار خواهد شد.

اولین سمینار الکساندر جورجینیا در تهران

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، هزینه های این سمینار توسط موسسه اینلکلمان آلمان پرداخت گردید و حضور در این سمینار به همراه مدرک موسسه اینکلمان و همچنین پذیرایی ناهار و میان وعده رایگان است.

ثبت نام در این سمینار از 1 اسفند آغاز شد و در همان روز نخست ظرفیت سمینار تکمیل گردید، و اکنون صرفاً لیست رزرو در حال دریافت است. شما نیز می توانید با تکمیل این فرم در لیست رزرو قرار گیرید که در صورت انصراف هر یک از عزیزان، از دبیرخانه با شما تماس خواهند گرفت تا برای روز سمینار دعوت شوید.

سمینار مثل قهرمان ها فکر کن

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام