برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


بهترین اپلیکیشن اعلام بار سراسری کدام است؟ معرفی بهترین برنامه برای صاحبین بار

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیبهترین اپلیکیشن اعلام بار سراسری کدام است؟ معرفی بهترین برنامه برای صاحبین بار

دوره دیجیتال مارکتینگ

بهترین اپلیکیشن اعلام بار سراسری کدام است؟ معرفی بهترین برنامه برای صاحبین بار

 

اپلیکیشن اعلام بار سراسری آسان بار را باید بهترین اپلیکیشن برای رانندگان و صاحبان بار معرفی کنیم. این اپلیکیشن در طی چند سال اخیر موفق شده است اعتماد بسیاری از شرکت های حمل و نقل و رانندگان ماشین های سنگین را به خود جلب کند. زیرا قابلیت های ویژه ای که در اختیار رانندگان و صاحبان بار قرار داده است، بسیار زیاد هستند.

راننده یک قهرمان است پس نباید برای تهیه بار دچار دغدغه و دشواری شود. رانندگان قدیمی معمولا با شرکت های حمل و نقل و باربری بسیاری آشنا هستند. اما رانندگانی که به تازگی کار خود را آغاز کرده اند، همیشه با یافتن بار مشکل دارند. از سوی دیگر صاحبان کالا نیز از گذشته با مشکل یافتن راننده باتجربه و مورد اعتماد مواجه بودند.

 

آنها این دغدغه را داشتند که از کجا می توانند راننده ای پیدا کنند که بتواند کالای مورد نظر آنها را با نهایت دقت به مقصد برساند. اما تمامی این مشکلات دیگر وجود ندارد. امروزه رانندگان و صاحبان کالا تنها کافیست اپلیکیشن آسان بار را دانلود کرده و در آن ثبت نام نمایند. پس از آن قادر خواهند بود در کوتاه ترین زمان ممکن، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. دیگر هیچ راننده ای بدون بار و هیچ صاحب باری بدون راننده نخواهد ماند.

اپلیکیشن اعلام بار

برنامه اعلام بار سراسری

 

اپلیکیشن پایانه بار مجازی چه قابلیت هایی دارد؟

 

استفاده از اپلیکیشن حمل بار آنلاین مزایای بسیاری به همراه دارد. رانندگان از یک سو و صاحبان بار از سوی دیگر می توانند از این مزایا بهره مند شوند. از جمله مهمترین قابلیت های استفاده از اپلیکیشن اعلام بار باید به

موارد زیر اشاره کنیم:

  1. 1. رایگان بودن استفاده از اپلیکیشن اعلام بار

صاحبان بار و رانندگان برای استفاده از اپلیکیشن اعلام بار سراسری نیازی به صرف هزینه ندارند. آنها می توانند در این اپلیکیشن ثبت نام نموده و از خدمات آن به رایگان بهره مند شوند. تمام صاحبان بار می توانند از طریق این برنامه خودروی مورد نظر خود را برای حمل بار انتخاب کنند. علاوه بر آن آنها قادر هستند از ابتدای دریافت بار توسط راننده تا رسیدن بار به مقصد، آن را پیگیری نمایند.

  1. 2. دسترسی راحت به سالن های اعلام بار

یکی دیگر از قابلیت های استفاده از اپلیکیشن اعلام بار، دسترسی ساده به سالن های اعلام بار در سراسر کشور است. رانندگان می توانند به هرکجا که بخواهند بار انتخاب کنند. صاحبان بار نیز می توانند هم برای حمل بار درون شهری و هم برون شهری خودروی مناسب را انتخاب کنند. شرکت های حمل و نقل می توانند به سادگی در این اپلیکیشن اقدام به ثبت درخواست راننده و خودرو نمایند. پس از آن نیز رانندگان این اطلاعیه ها را دریافت کرده و در صورت تمایل اقدام به ثبت تمایل برای حمل بار مورد نظر شرکت ها می نمایند.

  1. 3. همیشگی بودن اعلام بار

شاید رانندگان تصور کنند که استفاده از اپلیکیشن اعلام بار تنها برای مدت زمان کوتاهی است. اما باید بگوییم در این اپلیکیشن بار همیشگی است. یعنی هر روز شرکت های حمل و نقل جدیدتر و بیشتری اقدام به ثبت بار می نمایند. پس هیچ راننده ای دیگر در کشور بیکار و بدون درآمد نخواهد ماند.

اپلیکیشن اعلام بار

اپلیکیشن پایانه بار مجازی

 

استفاده از اپلیکیشن حمل بار آنلاین بهتر است یا روش سنتی حمل بار؟

بدون تردید استفاده از اپلیکیشن پایانه بار مجازی نسبت به روش سنتی حمل بار، قابلیت های بیشتری دارد. دیگر هیچ واسطه ای در میان نیست. دیگر هیچ اتلاف وقتی در میان نیست. دیگر هیچ راننده بیکاری در میان نیست. تمامی این مزایا با رونق استفاده از اپلیکیشن اعلام بار به وجود آمده اند.

شاید در روش های سنتی صاحبان بار رانندگانی را برای حمل بار خود انتخاب می کردند، که می شناختند. اما در بیشتر مواقع با عدم یافتن راننده ای برای حمل بار خود مواجه می شدند. در حالی که امروزه دیگر این مشکل برای هیچ راننده و صاحب کالایی وجود ندارد. هر شرکتی می تواند با ثبت درخواست حمل بار در برنامه اعلام بار، در کوتاه ترین زمان ممکن راننده و خودروی مورد نظر خود را بیابد.

رانندگان نیز می توانند به صورت روزانه اقدام به بررسی برنامه اعلام بار نموده و بار مورد نظر خود را با میزان دستمزد دلخواه انتخاب کنند. پس استفاده از تکنولوژی جدید، مسلما مزایای بیشتری نسبت به روش سنتی حمل بار در پی دارد.

اپلیکیشن اعلام بار

اپلیکیشن حمل بار آنلاین

اعلام بار سراسری از طریق چه روشی ممکن است؟

روش های مختلف بسیاری برای کسب اطلاع از بار در عصر جدید وجود دارد. اما از این میان باید به دو روش عالی و متداول اشاره کنیم. آن هم استفاده از اپلیکیشن حمل بار آنلاین و اپلیکیشن پایانه بار مجازی است. اپلیکیشن هایی که برای این منظور طراحی شده اند، نیاز تمام شرکت های حمل و نقل و باربری را برطرف نموده اند.

علاوه بر آن بیشتر کشورهای جهان از این روش عالی برای دریافت خدمات حمل بار بهره می برند. پس برای آنکه به روز باشید و از خدمات ویژه باربری بهره مند شوید، بهترین کار نصب برنامه اعلام بار بر روی گوشی های هوشمند خود است. هر کجا که باشید، می تواند در کسری از ثانیه به کالای مورد نظر خود برای انتقال دست یابید.

همچنین می توانید در همان ابتدای اعلام بار، دستمزد خود را برای حمل کالای مورد نظر دریافت کنید. پس استفاده از این روش برای انتقال بار بدون تردید بهترین روش در دنیا خواهد بود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام