پست بین المللی PDE جایگزین TNT شد

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیپست بین المللی PDE جایگزین TNT شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

پست بین المللی PDE جایگزین TNT شد

پس از واگذاری TNT به Fedex آمریکایی شرکت پست بین المللی PDE، پس از واگذاری TNT به Fedex آمریکایی که باعث قطع همکاری آن با نمایندگی ایران شد. خدمات جهانی خود را ارائه نمود و جایگزین tnt شد.

پست بین المللی PDE

شرکت پیام داهی ارتباط PDE، پس از آنکه شرکت TNT به دلیل واگذاری به شرکت آمریکایی Fedex همکاری اش را با نمایندگی ایران خود قطع کرد، با ارائه خدمات پستی در سطح بین‌المللی فعالیت خود را به طور گسترده اغاز نمود.

هم اکنون شرکت پیام داهی ارتباط یا همان پی دی ای اکسپرس PDE خدمات پستی بین الملل را در سطح وسیع و بین المللی ارائه می کند. همچنین PDE با ایجاد دفاتر متعدد به تمام نقاط دنیا مانند آمریکا و کانادا انواع مرسولات پستی را در زمان بسیار کوتاهی ارسال خواهد نمود.

همچنین ارائه خدمات گمرکی و ترخیص کالا از دیگر خدمات PDE Express می باشد. بدین ترتیب با تملک شرکت TNT توسط Fedex آمریکایی هیچ خللی در ارائه خدمات به مشتریان و تاجران ایرانی رخ نداد و در راستای اقتصاد مقاومتی و رشد و شکوفایی اقتصاد ملی تمامی خدمات توسط شرکت PDE هم اکنون در حال ارائه می باشد.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188202220 تماس حاصل فرمایید و یا به سایت www.pdexp.com مراجعه فرمایید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #1 پونه ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۰۹:۲۰
کی گفته پی دی ای جایگرین تی ان تی شده .
تی ان تی هنوز هست .و داره فعالیت میکنه
بازگو کردن
 
 
0 #2 رضا ۱۳۹۷-۰۲-۰۹ ۰۲:۰۹
کلاه بردار ترین پست pde
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام