پست بین المللی PDE جایگزین TNT شد

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیپست بین المللی PDE جایگزین TNT شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

پست بین المللی PDE جایگزین TNT شد

پس از واگذاری TNT به Fedex آمریکایی شرکت پست بین المللی PDE، پس از واگذاری TNT به Fedex آمریکایی که باعث قطع همکاری آن با نمایندگی ایران شد. خدمات جهانی خود را ارائه نمود و جایگزین tnt شد.

پست بین المللی PDE

شرکت پیام داهی ارتباط PDE، پس از آنکه شرکت TNT به دلیل واگذاری به شرکت آمریکایی Fedex همکاری اش را با نمایندگی ایران خود قطع کرد، با ارائه خدمات پستی در سطح بین‌المللی فعالیت خود را به طور گسترده اغاز نمود.

هم اکنون شرکت پیام داهی ارتباط یا همان پی دی ای اکسپرس PDE خدمات پستی بین الملل را در سطح وسیع و بین المللی ارائه می کند. همچنین PDE با ایجاد دفاتر متعدد به تمام نقاط دنیا مانند آمریکا و کانادا انواع مرسولات پستی را در زمان بسیار کوتاهی ارسال خواهد نمود.

همچنین ارائه خدمات گمرکی و ترخیص کالا از دیگر خدمات PDE Express می باشد. بدین ترتیب با تملک شرکت TNT توسط Fedex آمریکایی هیچ خللی در ارائه خدمات به مشتریان و تاجران ایرانی رخ نداد و در راستای اقتصاد مقاومتی و رشد و شکوفایی اقتصاد ملی تمامی خدمات توسط شرکت PDE هم اکنون در حال ارائه می باشد.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188202220 تماس حاصل فرمایید و یا به سایت www.pdexp.com مراجعه فرمایید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
+1 #1 پونه ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۰۹:۲۰
کی گفته پی دی ای جایگرین تی ان تی شده .
تی ان تی هنوز هست .و داره فعالیت میکنه
بازگو کردن
 
 
-3 #2 رضا ۱۳۹۷-۰۲-۰۹ ۰۲:۰۹
کلاه بردار ترین پست pde
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام