برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


گفتگو و مصاحبه

اخبار مدیرانگفتگو و مصاحبه

دوره دیجیتال مارکتینگ

گفتگو و مصاحبه

گفتگو با دکتر میدانچی پیرامون «مدیریت رسانه»

مصاحبۀ دکتر حبیب میدان میدانچی، مدرس دانشگاه و از تهیه کنندگان برنامه های تلویزیونی که به نقل از پایگاه خبری تحلیل چشم انداز در ادامه آمده است، می تواند موضوع جذابی برای علاقه مندان به موضوع مدیریت رسانه باشد.

ادامه مطلب...

توسعه برند تصمیمی مهم اما پیچیده/گفتگو با مدیر بازاریابی رستوران های اسبارو

یکی از متداول‌ترین استراتژی‌های رشد که بازاریاب‌ها به‌کار می‌برند توسعه برند است. توسعه برند چه تولید محصولی جدید در همان رده محصول اصلی باشد، مانند نوشابه‌های رژیمی کوکاکولا و چه محصولی از یک دسته‌بندی متفاوت، مانند تولیدکننده جوش‌شیرین A&H که به تولید خوشبوکننده بدن روی آورد، تلاشی متداول است که به هدف کمک به افزایش ارتباط در میان مصرف‌کنندگان و تحریک رشد، طراحی شده است.

ادامه مطلب...

تدوین نظام جامع ارتقای توانمندی ها

معاون برنامه ریزی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نظام جامع ارتقای توانمندی‌های صنعت، معدن و تجارت به منظور ارتقای توانمندی دانشی، پژوهشی و فناوری این حوزه به زودی نهایی و عملیاتی می‌شود.

ادامه مطلب...

فروش آنلاین بیمه نامه، استارتاپی تجاری

برچسب ها: استارت آپ ویکند

فروش آنلاین بیمه نامه ایده ای است که تکلیف business model آن بیشتر از بقیۀ ایده ها معلوم است و روش خلق درآمد در آن کمابیش روشن است. توضیحات بیشتر را خبرنگار پایگاه اظلاع رسانی صنعت از ارائه کنندۀ ایده جویا شده که در اینجا می توانید آن را مطالعه نمایید.

ادامه مطلب...

لنزکده، ایده ای برای عکاسان

برچسب ها: استارت آپ ویکند

اجارۀ لنز دوربین به خاطر قیمت بالای خرید آن و حیاتی بودن داشتن آن برای عکاسان، نیازی بود که یکی از شرکت کنندگان بر اساس آن ایدۀ راه اندازی وبسایتی برای لینک کردن اجاره دهندگان و متقاضیان این کالا را ارائه داد. خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنعت مصاحبه ای را باین ایده پرداز جوان ترتیب داده که در اینجا می توانید مطالعه کنید.

ادامه مطلب...

Boice، ایده ای برای ضبط صدا

برچسب ها: استارت آپ ویکند

یکی دیگر از ایده هایی که به عنوان ایدۀ برگزیده قرار است تا پایان روز سوم کار کند، ایده ای است برای تولید یک App برای ضبط صدا. توضیحات بیشتر را از صاحب ایده به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنعت ارائه کرده که در اینجا می توانید آن را مطالعه کنید.

ادامه مطلب...

خبر خوش! ایده ای برای به اشتراک گذاری اخبار

برچسب ها: استارت آپ ویکند

یکی از افرادی که ایدۀ خود را به صورتی جنجالی مطرح کرد شخصی بود که نام ایدۀ خود را «خبر خوش» گذاشته بود. با اینکه توضیحات زیادی راجع به ایده نداده بود اما انتخاب شد و برای بستن تیم آماده شد. مصاحبۀ زیر توسط خبرنگار اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در روز دوم استارتاپ ویکند انجام شده است.

ادامه مطلب...

وقت طلاست! ایده ای دیگر در استارتاپ ویکند

برچسب ها: استارت آپ ویکند

یکی دیگر از افرادی که ایدۀ خود را مطرح کرد و در زمان رأی گیری به شدت روی بازاریابی او فعال بود و این فعالیت هم نهایتاً نتیجه داد، شخصی بود که نام ایدۀ خودش را «وقت طلاست!» گذاشته بود. در فرصت کوتاهی که در پایان روز اول مراسم دست داد، خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنعت گفتگوی کوتاهی را با ایشان ترتیب داده که در اینجا می توانید مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب...

کلاسور، ایده ای در حوزۀ خدمات آموزشی

برچسب ها: استارت آپ ویکند

یکی دیگر از شرکت کنندگان در استارتاپ ویکند تهران که ایده ارائه کرده و ایده اش انتخاب شده بود فردی بود که ادعا می کرد با این وبسایت می توان متقاضیان و ارائه دهندگان خدمات آموزشی را در هر حوزۀ درسی و موقعیت جغرافیایی به هم پیوند داد. مصاحبۀ کوتاهی توسط خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنعت با ایشان صورت گرفته که در زیر می خوانید. ادامه مطلب...

کجا بریم؟ ایدۀ اول استارتاپ ویکند تهران

برچسب ها: استارت آپ ویکند

پس از برگزاری انتخابات و برگزیده شدن 10 ایدۀ برتر، با صاحبان این ایده ها گفتگوهای کوتاهی انجام داده ایم که نظر شما را به آنها جلب می کنیم. مصاحبۀ اول با صاحب ایده ای است که ایدۀ خود را «کجا بریم؟» نامگذاری کرده و ادعا می کند که در حوزۀ گردشگری آیندۀ خوبی خواهد داشت.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 2

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام