طلا آماده سقوط است

اخبار مدیراناقتصاد جهانیطلا آماده سقوط است

دوره دیجیتال مارکتینگ

طلا آماده سقوط است

قیمت طلا در معاملات روز گذشته با تغییر چندانی همراه نبود و در پایین‌ ترین سطح در پنج ماه و نیم اخیر متوقف گردید، بر این اساس، هر اونس طلا جهت تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور در ۱۲۷۹ دلار متوقف گردید. قیمت معاملات این بازار روز جمعه به ۱۲۷۵.۰۱ دلار سقوط کرده است که پایین‌ترین ارزش از دسامبر را به همراه داشته است.

در بازار ایالت متحده، هر اونس طلا جهت تحویل در اوت ۰.۳ درصد افزایش قیمت داشت و به ۱۲۸۱.۷۰ دلار رسید.

شاخص دلار ایالت متحده روز دوشنبه در برابر سبدی از 6 ارز رقیب، ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۹۴.۹۸۵ واحد نزدیک شد و تقریباً به بالاترین رکورد 7 ماه اخیر رسید که روز جمعه به آن رسیده بود.

ترامپ، رییس جمهور ایالت متحده آمریکا روز جمعه اظهار داشت که تعرفه هایی به ارزش ۵۰ میلیارد دلار روی واردات کالاهای چینی لحاظ خواهد کرد و جنگ تجاری میان 2 اقتصاد قدرتمند دنیا را شعله ور خواهد کرد. این تهدید رئیس جمهور آمریکا، بلافاصله با وعده پکن جهت تلافی مواجه شد.

طلا آماده سقوط است

با توجه به گزارش رویترز، طلا به عنوان یک سرمایه گذاری قابل اطمینان در شرایط ابهامات سیاسی و اقتصادی اعمال شده است. با این وجود رشد ارزش دلار مانع از افزایش قیمت این فلز باارزش گردید.

در این میان، بازارهای سهام آسیا روز گذشته تحت تاثیر نگرانی‌ ها نسبت به بیشتر شدن تنش های تجاری میان چین و آمریکا، به پایین‌ ترین میزان خود در 2 هفته و نیم اخیر، سقوط کردند.

طلا آماده سقوط است

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام