برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 1 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

اخبار مدیراناقتصاد جهانیترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

دوره دیجیتال مارکتینگ

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدندطی دیدار حساسی که بین رئیس جمهور آمریکا و کره شمالی برگزار شد، سرانجام توافق مصالحت آمیز بین این دو کشور شکل گرفت و بر اساس آن ترامپ اظهار داشت هر دو بسیار مفتخر هستند که پس از مذاکرات موفقیت آمیز سند تفاهم را به طور مشترک امضا نمایند.

به نقل از خبرآنلاین، کیم جونگ اون نیز اظهار داشت بسیار خرسند است که «سندی تاریخی» را امضا می‌ کند. او از رییس جمهور ایالت متحده به دلیل برگزاری این اجلاس قدردانی کرد.

متن این قرارداد هنوز منتشر نشده است. رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت که از این به بعد روابط آمریکا و کره شمالی بسیار متفاوت‌ تر از پیش خواهد بود.

او رهبر کره شمالی را «کیم» خواند و از او قدردانی نمود و بار دیگر اظهار داشت که این مذاکرات از هر آنچه دیگران پیش‌بینی می‌ کردند، بهتر بوده است.

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام