منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

اخبار مدیراناقتصاد جهانیترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

دوره دیجیتال مارکتینگ

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدندطی دیدار حساسی که بین رئیس جمهور آمریکا و کره شمالی برگزار شد، سرانجام توافق مصالحت آمیز بین این دو کشور شکل گرفت و بر اساس آن ترامپ اظهار داشت هر دو بسیار مفتخر هستند که پس از مذاکرات موفقیت آمیز سند تفاهم را به طور مشترک امضا نمایند.

به نقل از خبرآنلاین، کیم جونگ اون نیز اظهار داشت بسیار خرسند است که «سندی تاریخی» را امضا می‌ کند. او از رییس جمهور ایالت متحده به دلیل برگزاری این اجلاس قدردانی کرد.

متن این قرارداد هنوز منتشر نشده است. رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت که از این به بعد روابط آمریکا و کره شمالی بسیار متفاوت‌ تر از پیش خواهد بود.

او رهبر کره شمالی را «کیم» خواند و از او قدردانی نمود و بار دیگر اظهار داشت که این مذاکرات از هر آنچه دیگران پیش‌بینی می‌ کردند، بهتر بوده است.

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام