ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

اخبار مدیراناقتصاد جهانیترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

دوره دیجیتال مارکتینگ

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدندطی دیدار حساسی که بین رئیس جمهور آمریکا و کره شمالی برگزار شد، سرانجام توافق مصالحت آمیز بین این دو کشور شکل گرفت و بر اساس آن ترامپ اظهار داشت هر دو بسیار مفتخر هستند که پس از مذاکرات موفقیت آمیز سند تفاهم را به طور مشترک امضا نمایند.

به نقل از خبرآنلاین، کیم جونگ اون نیز اظهار داشت بسیار خرسند است که «سندی تاریخی» را امضا می‌ کند. او از رییس جمهور ایالت متحده به دلیل برگزاری این اجلاس قدردانی کرد.

متن این قرارداد هنوز منتشر نشده است. رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت که از این به بعد روابط آمریکا و کره شمالی بسیار متفاوت‌ تر از پیش خواهد بود.

او رهبر کره شمالی را «کیم» خواند و از او قدردانی نمود و بار دیگر اظهار داشت که این مذاکرات از هر آنچه دیگران پیش‌بینی می‌ کردند، بهتر بوده است.

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام