برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

اخبار مدیراناقتصاد جهانیترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

دوره دیجیتال مارکتینگ

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدندطی دیدار حساسی که بین رئیس جمهور آمریکا و کره شمالی برگزار شد، سرانجام توافق مصالحت آمیز بین این دو کشور شکل گرفت و بر اساس آن ترامپ اظهار داشت هر دو بسیار مفتخر هستند که پس از مذاکرات موفقیت آمیز سند تفاهم را به طور مشترک امضا نمایند.

به نقل از خبرآنلاین، کیم جونگ اون نیز اظهار داشت بسیار خرسند است که «سندی تاریخی» را امضا می‌ کند. او از رییس جمهور ایالت متحده به دلیل برگزاری این اجلاس قدردانی کرد.

متن این قرارداد هنوز منتشر نشده است. رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت که از این به بعد روابط آمریکا و کره شمالی بسیار متفاوت‌ تر از پیش خواهد بود.

او رهبر کره شمالی را «کیم» خواند و از او قدردانی نمود و بار دیگر اظهار داشت که این مذاکرات از هر آنچه دیگران پیش‌بینی می‌ کردند، بهتر بوده است.

ترامپ و اون سرانجام به تفاهم رسیدند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام