منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

برترین شهرهای اروپا برای سرمایه گذاری از نگاه فایننشیال تایمز

اخبار مدیراناقتصاد جهانیبرترین شهرهای اروپا برای سرمایه گذاری از نگاه فایننشیال تایمز

دوره دیجیتال مارکتینگ

برترین شهرهای اروپا برای سرمایه گذاری از نگاه فایننشیال تایمز

مجله فایننشیال تایمز (Financial Times)، لندن را به عنوان جذاب‌ ترین شهر اروپایی جهت سرمایه‌گذاری معرفی نمود. این رتبه بندی که توسط واحد اطلاعات سرمایه‌ گذاری فایننشیال تایمز انجام و اعلام شده است، به مقایسه ۳۰۱ شهر اروپایی از ۱۵۰ منطقه پرداخته است. هر چند که لندن جایگاه خود را در قالب جذاب‌ ترین مقصد سرمایه‌گذاری اروپایی حفظ نموده است اما تعدادی از افراد بر این باورند که این روند بعد از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا تغییر خواهد کرد.

به نقل از اقتصادآنلاین، دوبلین، پایتخت ایرلند در جایگاه دوم قرار دارد و پاریس رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. آمستردام هلند چهارمین شهر جذاب و مسکو در قالب پنجمین مقصد جذاب سرمایه‌ گذاران خارجی اعلام شده است. بعد از این شهر نیز شهر های هلسینکی، ورشو، برلین، استکهلم و فرانکفورت در جایگاه های 6 تا 10 قرار دارند.

برترین شهرهای اروپا برای سرمایه گذاری از نگاه فایننشیال تایمز

ولادمیر یفیموف، رئیس موسسه سیاست اقتصادی و توسعه، اظهار داشت: پایتخت روسیه توانسته است جایگاه خود را در میان مقاصد جذاب سرمایه‌ گذاری اروپایی ارتقاء بخشد و سال جاری به جمع ۵ شهر برتر ملحق شود که بالاترین جایگاه در شهرهای شرقی اروپا به حساب می آید. وی در توضیح دلایل موفقیت مسکو در جذب سرمایه‌ گذار خارجی اظهار داشت: در نتیجه برنامه حمایت از سرمایه گذاری، مسکو توانسته است به جمع ابرشهرهای اروپایی با وام های ویژه برای سرمایه گذاران خارجی ملحق شود.

مسکو هر سال ۵۰ درصد از کل سرمایه‌گذاری خارجی در روسیه را به خود اختصاص می دهد و در شاخص سهولت کسب و کار نیز این شهر برترین شهر اروپای شرقی محسوب می شود و بعد از این شهر، ورشو و بخارست قرار دارند.

مسکو در سال ۲۰۱۶ در جایگاه هفتم و در سال ۲۰۱۴ در جایگاه دهم برترین مقاصد اروپایی به منظور سرمایه‌گذاری خارجی قرار دارد. گزارش سرمایه‌ گذاری این نشریه در میان شهرهای اروپائی هر ۲ سال یک بار به انتشار می رسد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام