منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

برای داشتن زندگی مرفه چقدر باید درآمد داشت؟

اخبار مدیراناقتصاد جهانیبرای داشتن زندگی مرفه چقدر باید درآمد داشت؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

برای داشتن زندگی مرفه چقدر باید درآمد داشت؟

هر چند که برای داشتن زندگی مرفه و ثروتمند بودن در کشورهای مختلف میزان حداقل درآمدتان متفاوت خواهد بود، اما در کشوری نظیر قطر برای ثروتمند بودن باید بیش از دیگر کشورها درآمد داشته باشید.

به گزارش بورد آرتیکلز، درآمد 60 هزار دلاری در سال در مناطق کمتر توسعه یافته درآمدی خوبی محسوب می شود اما همین درآمد در کشورهای توسعه یافته ممکن است اصلا قابل توجه نباشد. این رتبه بندی به این معنا نیست که کشورهای معرفی شده ثروت بیشتری از دیگر کشورها در اختیار دارند بلکه بدین معناست که افراد مقیم آن میانگین درآمد بیشتری از دیگر کشورها دارند.

در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به کشورهایی که درآمد سرانه بالایی را در سطح جهانی به خود اختصاص داده اند:

۱: قطر: قطر ثروتمندترین کشور جهان از لحاظ ثروت سرانه محسوب می شود و میانگین حقوق سالانه در این کشور به درآمدهای نفت و گاز، ۱۲۴ هزار و ٩٣٠ دلار وابسته است. برای آن که در ثروتمندترین کشور جهان به شخصی ثروتمند تبدیل شوید، می بایست سالیانه درآمد خیره کننده ٣٧٤ هزار و ۷۹۰ دلار داشته باشید.

۲: لوکزامبورگ: یکی از متمایزترین کشورهای جهان با جمعیتی با تحصیلات عالی لوکزامبورگ است که متوسط حقوق آن برای جمعیت کمتر از 1 میلیونی این کشور ١٠٩ هزار و ۱۹۰ دلار است.

۳: سنگاپور: این واقعیت که سنگاپور یکی از پرجمعیت ترین بنادر دنیاست سبب شده که میانگین درآمد ساکنان آن ٩٠ هزار و  ۵۳۰ دلار در سال باشد. برای آن که در این کشور شخصی ثروتمند باشید، حقوق سالانه ٢٧١ هزار و ۵۹۰ دلاری نیاز است.

4: برونئی: میانگین درآمد در این برونئی سرشار از منابع گازی ٧٦ هزار و ٧٤٠ دلار در سال است و برای این که در این کشور شخصی ثروتمند باشید باید درآمدی معادل ۲۳۰ هزار و ٢٢٠ دلار داشته باشید.

۵: ایرلند: میزان بالای تحصیلات و مقررات مناسب مالیاتی که مقادیر زیادی از سرمایه گذاری های خارجی را جذب کرده، سبب شده است میانگین درآمد سالانه اشخاص در این کشور ٧٢ هزار و ۶۳۰ دلار باشد و برای اینکه شخصی در این کشور ثروتمند محسوب شود، می بایست درآمد بالای ٢١٧ هزار و ۸۹۰ دلار در سال داشته باشد.

برای داشتن زندگی مرفه چقدر باید درآمد داشت؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام