استرالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

اخبار مدیراناقتصاد جهانیاسترالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

دوره دیجیتال مارکتینگ

استرالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

استرالیا تا پایان سال ۲۰۱۶، بیشترین تعداد ثروتمندان و میلیونرهای جهان را به خود اختصاص داده است.

عمدتا زمانی که نام مهاجران را می‌ شنویم ناخود آگاه به یاد افراد فقیر و ناامیدی می‌افتیم که برای آینده‌ ای روشن‌تر خانه خود را ترک می نمایند، اما تعدادی از مهاجران نیز هستند که علاوه بر امنیت، به دنبال انتقال ثروت خود به مکان‌های امن‌تری هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، همانطور که آمارهای جدید این موسسه نشان می‌دهد، تا پایان سال ۲۰۱۶، فرانسه بیش از هر کشور دیگری میلیونرهای خود را فراری داده است که یکی از دلایل مهم این موضوع را باید در سیستم مالیاتی غیردوستانه با ثروتمندان این کشور جست‌وجو کرد. حدود ۱۲۰۰۰ میلیونر فرانسوی در سال ۲۰۱۶ از فرانسه مهاجرت کرده‌اند.

چین با مهاجرت ۹۰۰۰ نفر، دومین کشور میلیونر فرست جهان است و پس از این کشور، برزیل با ۸۰۰۰ نفر و هند ۶۰۰۰ نفر در رده های بعدی قرار گرفته اند.

همچنین آمارها نشان دهنده این است که ترکیه بیشترین افزایش مهاجرت میلیونرها از یک کشور را طی یکسال داشته و مهاجرت میلیونرها از ۱۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۵ با افزایشی ۶۰۰ درصدی به ۶۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۶ رسیده است.

همچنین استرالیا با جذب ۱۱۰۰۰ میلیونر بعنوان موفق‌ترین و پس از آن آمریکا با جذب ۱۰۰۰۰ نفر، کانادا  ۸۰۰۰ نفر، امارات ۵۰۰۰ و نیوزلند با جذب ۴۰۰۰ نفر در رده های بعدی قرار دارند.

استرالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام