استرالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

اخبار مدیراناقتصاد جهانیاسترالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

دوره دیجیتال مارکتینگ

استرالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

استرالیا تا پایان سال ۲۰۱۶، بیشترین تعداد ثروتمندان و میلیونرهای جهان را به خود اختصاص داده است.

عمدتا زمانی که نام مهاجران را می‌ شنویم ناخود آگاه به یاد افراد فقیر و ناامیدی می‌افتیم که برای آینده‌ ای روشن‌تر خانه خود را ترک می نمایند، اما تعدادی از مهاجران نیز هستند که علاوه بر امنیت، به دنبال انتقال ثروت خود به مکان‌های امن‌تری هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، همانطور که آمارهای جدید این موسسه نشان می‌دهد، تا پایان سال ۲۰۱۶، فرانسه بیش از هر کشور دیگری میلیونرهای خود را فراری داده است که یکی از دلایل مهم این موضوع را باید در سیستم مالیاتی غیردوستانه با ثروتمندان این کشور جست‌وجو کرد. حدود ۱۲۰۰۰ میلیونر فرانسوی در سال ۲۰۱۶ از فرانسه مهاجرت کرده‌اند.

چین با مهاجرت ۹۰۰۰ نفر، دومین کشور میلیونر فرست جهان است و پس از این کشور، برزیل با ۸۰۰۰ نفر و هند ۶۰۰۰ نفر در رده های بعدی قرار گرفته اند.

همچنین آمارها نشان دهنده این است که ترکیه بیشترین افزایش مهاجرت میلیونرها از یک کشور را طی یکسال داشته و مهاجرت میلیونرها از ۱۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۵ با افزایشی ۶۰۰ درصدی به ۶۰۰۰ نفر در سال ۲۰۱۶ رسیده است.

همچنین استرالیا با جذب ۱۱۰۰۰ میلیونر بعنوان موفق‌ترین و پس از آن آمریکا با جذب ۱۰۰۰۰ نفر، کانادا  ۸۰۰۰ نفر، امارات ۵۰۰۰ و نیوزلند با جذب ۴۰۰۰ نفر در رده های بعدی قرار دارند.

استرالیا؛ پایگاه میلیونرهای جهان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام