کارمندان مکزیکی بیشتر از سایر کشورها کار می کنند

اخبار مدیراناقتصاد جهانیکارمندان مکزیکی بیشتر از سایر کشورها کار می کنند

دوره دیجیتال مارکتینگ

کارمندان مکزیکی بیشتر از سایر کشورها کار می کنند

با توجه به گزارشات و آمارهای مورد بررسی، بر خلاف تصور اکثر بسیاری از مردم جهان، کارمندان 8 کشور دنیا بیشتر از ژاپنی ها کار می کنند، مردم در سراسر دنیا بعد از استراحت و تعطیلات سال جدید بر سر کار خودد بر می گردند.

امسال، کارمندان در تعدادی از کشورها، ساعت کاری بیشتری نسبت به دیگران خواهند داشت.

با توجه به اعلام سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، مکزیکی ها با ۲۲۴۶ ساعت، بیشترین ساعت کاری در سراسر جهان را به خود اختصاص داده اند که ۴۶۷ ساعت بیشتر از میانگین ساعت کاری آمریکایی ها می باشد، با این تفاوت که درآمد کارمندان مکزیکی یک پنجم درآمد آمریکایی هاست!

کارمندان مکزیکی بیشتر از سایر کشورها کار می کنند

در کره جنوبی نیز باوجود تلاش دولت این کشور به منظور کاهش ساعت کاری، کارکنان کره ای به طور متوسط ۲۱۱۳ ساعت در سال کار می کنند. یونانی ها که بعد از وقوع بحران مالی، تصور می شد که اکثراً افرادی تنبل که مایل به بازنشستگی زودهنگام هستند، می باشند، بیش از هر کشور دیگری در اروپا به کار مشغول هستند و با ۲۰۴۲ ساعت کار در سال، در جایگاه سوم قرار دارند.

بعد از یونانی ها، کارمندان شیلیایی با  ۱۹۸۸ ساعت کار در سال، روس ها با ۱۹۷۸ ساعت کار و کارمندان ترک با ۱۸۳۲ ساعت کار در سال قرار دارند.

آمریکایی ها با ۱۷۷۹ ساعت در جایگاه 7 جهانی قرار دارند و پس از آن ها ایتالیایی ها قرار دارند که ۱۷۲۵ ساعت در سال کار می کنند.

با توجه به آنچه که موسسه آماری استاتیستا منتشر کرده، ژاپنی ها که از نظر بسیاری از افراد، بیش از دیگر مردم جهان کار می کنند، با ۱۷۱۹ ساعت کار در سال، در جایگاه نهم قرار دارند.

بعد از ژاپن نیز بیشترین ساعت کار به ترتیب به کشورهای کانادا، اسپانیا، انگلیس، استرالیا، فرانسه و آلمان تعلق دارد.

کارمندان مکزیکی بیشتر از سایر کشورها کار می کنند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام