برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

اخبار مدیراناقتصاد جهانیرکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

طلای سیاه در نخستین هفته از سال 2018 میلادی را پرقدرت آغاز کرد تا لقب «بهترین هفته نخست سال در نیمه دهه گذشته» را به خود اختصاص دهد.

رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

افزایش تقاضای پالایشگاه‌ های آمریکایی به منظور خوراک و رشد صادرات نفت خام این کشور از دلایل اصلی کاهش سطح انبارهای ذخیره‌سازی نفت خام تجاری ایالت متحده بودند.

پایین آمدن سطح ذخایر نفت خام تجاری ایالت متحده همیشه به‌ عنوان نشانه‌ ای از درخواست تقاضا و کم شدن عرضه نفت محسوب می شود و عاملی تاثیرگذار در رشد قیمت‌ ها می باشد. بر همین اساس در کنار پایبندی اوپک به توافق پایین آوردن میزان تولید، عامل آمریکایی نیز رشد قیمت‌ ها را به دنبال داشت تا اولین هفته کاری بازار نفت در سال جدید، از سال ۲۰۱۳ به این سو، «بهترین هفته اول سال» بررسی شود. در کنار عوامل ذکر شده، تجمعات مردمی در کشور نیز از جمله دلایلی بود که بر افزایش قیمت نفت تاثیرگذار بود اما در طول هفته از شدت این اثرگذاری کم شد و توجه بازار به عوامل بنیادین بازگشت.

رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام