رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

اخبار مدیراناقتصاد جهانیرکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

طلای سیاه در نخستین هفته از سال 2018 میلادی را پرقدرت آغاز کرد تا لقب «بهترین هفته نخست سال در نیمه دهه گذشته» را به خود اختصاص دهد.

رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

افزایش تقاضای پالایشگاه‌ های آمریکایی به منظور خوراک و رشد صادرات نفت خام این کشور از دلایل اصلی کاهش سطح انبارهای ذخیره‌سازی نفت خام تجاری ایالت متحده بودند.

پایین آمدن سطح ذخایر نفت خام تجاری ایالت متحده همیشه به‌ عنوان نشانه‌ ای از درخواست تقاضا و کم شدن عرضه نفت محسوب می شود و عاملی تاثیرگذار در رشد قیمت‌ ها می باشد. بر همین اساس در کنار پایبندی اوپک به توافق پایین آوردن میزان تولید، عامل آمریکایی نیز رشد قیمت‌ ها را به دنبال داشت تا اولین هفته کاری بازار نفت در سال جدید، از سال ۲۰۱۳ به این سو، «بهترین هفته اول سال» بررسی شود. در کنار عوامل ذکر شده، تجمعات مردمی در کشور نیز از جمله دلایلی بود که بر افزایش قیمت نفت تاثیرگذار بود اما در طول هفته از شدت این اثرگذاری کم شد و توجه بازار به عوامل بنیادین بازگشت.

رکوردشکنی نفت در آغاز سال 2018

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام