حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

اخبار مدیراناقتصاد جهانیحقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

یک کمپانی خصوصی با حوزه فعالیت تجارت آنلاین در ژاپن به منظور آشنا کردن بیشتر کارمندانش با ارز دیجیتال و یا بیت کوین اقدام به پرداخت حقوق کارمندان خود با ارز دیجیتال نمود. به نقل از گاردین، نام این شرکت خصوصی در ژاپن GMO است که در زمینه تجارت آنلاین و زیرساخت های اینترنتی و مالی به فعالیت مشغول است، با توجه به اعلان مدیریت این شرکت، قرار است از ماه فوریه سال آینده به هدف آشنایی کارکنان خود با ارز دیجیتالی و رمزنگاری شده بیت کوین، تقریباً ۱۰۰ هزار ین (معادل ۸۹۰ دلار) از حقوق کارمندان خود را به ارز بیت کوین پرداخت نماید.

هارومی ایشی، سخنگوی  این شرکت در این باره اظهار داشته است که در صورتی که کارمندان اعلام رضایت نمایند، ما می توانیم حقوق آنها را به بیت کوین پرداخت کنیم.

ایشی در اینباره افزود:«ما تصمیم داریم بدین منظور واقعا از ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده جدید نظیر بیت کوین که جهان را در بر گرفته است، استفاده نماییم زیرا که فعالیتهای مجموعه ما نیز در زمینه تجارت آنلاین و اینترنت می باشد».

حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

وی تاکید کرد که این پیشنهاد برای حدوداً ۴۰۰۰ نفر از کارمندان ما در شرکت GMO ارائه گردیده و آنها باید تا زمان مشخص شده به مدیران خود اعلام رضایت کنند.

این کمپانی از ماه مه سال 2017 میلادی فعالیت های خود را در حوزه تجارت بیت کوین آغاز نمود و بعد از گذشت یک ماه، به تجارت استخراج بیت کوین یا بیت کوین ماینینگ روی آورد و به همین علت است که این شرکت می خواهد مقداری از حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخت کند.

این در شرایطی است که تعداد زیادی از کشورهای جهان نظیر کشورهای اروپایی سعی می کنند تا این پول بی افسار را کنترل نموده و معاملات با آن را تا حد امکان محدود نمایند زیرا که آنها معتقدند بیت کوین به تجارتهای غیرقانونی و غیرمجاز نظیر تجارت اسلحه، تجهیزات تروریستی، قاچاق دارو مواد مخدر دامن زده و به دلیل آنکه مقامات قضایی و پلیس قادر نیستند طرفین معامله راشناسایی و ردگیری کنند، سبب سهولت این کار می شود.

بیت‌کوین در سال 2017، بعد از افزایش تقاضاهای سازمان‌ دهی شده به منظور استفاده از ارزهای رمزگذاری شده و توسعه مصرف اصلی و مالی از آن، بیش از ۹۰۰ درصد افزایش ارزش داشته است. در طول سالهای اخیر، ارز مجازی بیت‌ کوین موفق شده است ارزش بسیار بالایی را برای خود به ثبت برساند و در آخرین مبادلات بازار جهانی، بیت‌کوین با رسیدن به رقم ۱۸هزار دلار رکورد جدیدی را ثبت نماید.

حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام