برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

اخبار مدیراناقتصاد جهانیحقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

یک کمپانی خصوصی با حوزه فعالیت تجارت آنلاین در ژاپن به منظور آشنا کردن بیشتر کارمندانش با ارز دیجیتال و یا بیت کوین اقدام به پرداخت حقوق کارمندان خود با ارز دیجیتال نمود. به نقل از گاردین، نام این شرکت خصوصی در ژاپن GMO است که در زمینه تجارت آنلاین و زیرساخت های اینترنتی و مالی به فعالیت مشغول است، با توجه به اعلان مدیریت این شرکت، قرار است از ماه فوریه سال آینده به هدف آشنایی کارکنان خود با ارز دیجیتالی و رمزنگاری شده بیت کوین، تقریباً ۱۰۰ هزار ین (معادل ۸۹۰ دلار) از حقوق کارمندان خود را به ارز بیت کوین پرداخت نماید.

هارومی ایشی، سخنگوی  این شرکت در این باره اظهار داشته است که در صورتی که کارمندان اعلام رضایت نمایند، ما می توانیم حقوق آنها را به بیت کوین پرداخت کنیم.

ایشی در اینباره افزود:«ما تصمیم داریم بدین منظور واقعا از ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده جدید نظیر بیت کوین که جهان را در بر گرفته است، استفاده نماییم زیرا که فعالیتهای مجموعه ما نیز در زمینه تجارت آنلاین و اینترنت می باشد».

حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

وی تاکید کرد که این پیشنهاد برای حدوداً ۴۰۰۰ نفر از کارمندان ما در شرکت GMO ارائه گردیده و آنها باید تا زمان مشخص شده به مدیران خود اعلام رضایت کنند.

این کمپانی از ماه مه سال 2017 میلادی فعالیت های خود را در حوزه تجارت بیت کوین آغاز نمود و بعد از گذشت یک ماه، به تجارت استخراج بیت کوین یا بیت کوین ماینینگ روی آورد و به همین علت است که این شرکت می خواهد مقداری از حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخت کند.

این در شرایطی است که تعداد زیادی از کشورهای جهان نظیر کشورهای اروپایی سعی می کنند تا این پول بی افسار را کنترل نموده و معاملات با آن را تا حد امکان محدود نمایند زیرا که آنها معتقدند بیت کوین به تجارتهای غیرقانونی و غیرمجاز نظیر تجارت اسلحه، تجهیزات تروریستی، قاچاق دارو مواد مخدر دامن زده و به دلیل آنکه مقامات قضایی و پلیس قادر نیستند طرفین معامله راشناسایی و ردگیری کنند، سبب سهولت این کار می شود.

بیت‌کوین در سال 2017، بعد از افزایش تقاضاهای سازمان‌ دهی شده به منظور استفاده از ارزهای رمزگذاری شده و توسعه مصرف اصلی و مالی از آن، بیش از ۹۰۰ درصد افزایش ارزش داشته است. در طول سالهای اخیر، ارز مجازی بیت‌ کوین موفق شده است ارزش بسیار بالایی را برای خود به ثبت برساند و در آخرین مبادلات بازار جهانی، بیت‌کوین با رسیدن به رقم ۱۸هزار دلار رکورد جدیدی را ثبت نماید.

حقوق کارمندان ژاپنی با بیت کوین پرداخت می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام