برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 19 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

اخبار مدیراناقتصاد جهانیتاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

دوره دیجیتال مارکتینگ

تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

یکی از چالش‌های مهم بعد از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، رسیدگی به امور اتباع کشورهای اتحادیه اروپا در بریتانیا می باشد، با آغاز رسمی مذاکرات برگزیت در 23 ژوئن در بروکسل، موضوع جابه‌جایی آزاد و اقامت شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در بریتانیا و برعکس آن، به یکی از دغدغه‌ ها و موضوعات حائز اهمیت این مذاکرات تبدیل گردید؛ مسئله ای که باعث افزایش نگرانی تعدادی از مهاجران گردید.

بیشتر شدن تعداد مهاجران به بریتانیا به مشکل اصلی شهروندان این کشور تبدیل گردید، به این دلیل که تعدادی از بریتانیایی‌ ها معتقدند با بیشتر شدن حجم مهاجران در این کشور، بسیاری از فرصت‌ های شغلی به تصرف آن ها درآمده و شهروندان بریتانیا با معضل بیکاری مواجه خواهند شد.

با وجود اینکه پیش از این، مرکز ملی آمار بریتانیا اعلام کرده بود که شمار اروپاییان شاغل در بریتانیا به بالاترین میزان خود رسیده، اما جدیدترین گزارشات از رشد منفی مهاجرت در بریتانیا خبر می‌دهند.

در جدول ذیل می توانید تغییر جمعیت مهاجران در بریتانیا را از سال 2014 تا 2017 مشاهده کنید:

تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام