تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

اخبار مدیراناقتصاد جهانیتاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

دوره دیجیتال مارکتینگ

تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

یکی از چالش‌های مهم بعد از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، رسیدگی به امور اتباع کشورهای اتحادیه اروپا در بریتانیا می باشد، با آغاز رسمی مذاکرات برگزیت در 23 ژوئن در بروکسل، موضوع جابه‌جایی آزاد و اقامت شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در بریتانیا و برعکس آن، به یکی از دغدغه‌ ها و موضوعات حائز اهمیت این مذاکرات تبدیل گردید؛ مسئله ای که باعث افزایش نگرانی تعدادی از مهاجران گردید.

بیشتر شدن تعداد مهاجران به بریتانیا به مشکل اصلی شهروندان این کشور تبدیل گردید، به این دلیل که تعدادی از بریتانیایی‌ ها معتقدند با بیشتر شدن حجم مهاجران در این کشور، بسیاری از فرصت‌ های شغلی به تصرف آن ها درآمده و شهروندان بریتانیا با معضل بیکاری مواجه خواهند شد.

با وجود اینکه پیش از این، مرکز ملی آمار بریتانیا اعلام کرده بود که شمار اروپاییان شاغل در بریتانیا به بالاترین میزان خود رسیده، اما جدیدترین گزارشات از رشد منفی مهاجرت در بریتانیا خبر می‌دهند.

در جدول ذیل می توانید تغییر جمعیت مهاجران در بریتانیا را از سال 2014 تا 2017 مشاهده کنید:

تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

تاثیر برگزیت بر کاهش جمعیت مهاجران در بریتانیا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام