برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 بهمن: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

لندن در راس جذابترین مراکز مالی در دنیا

اخبار مدیراناقتصاد جهانیلندن در راس جذابترین مراکز مالی در دنیا

دوره دیجیتال مارکتینگ

لندن در راس جذابترین مراکز مالی در دنیا

با وجود خروج انگلیس از اتحادیه و تمامی حواشی مرتبط با این جدایی، هنوز هم لندن به عنوان جذابترین مرکز مالی در دنیا شناخته می شود و هیچ شهری موفق به رسیدن به این جایگاه نشده است.

به نقل از رویترز،بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان اقتصادی از مراکز مالی جهان نشان می دهد که با وجود درگیر بودن بریتانیا با موضوع برگزیت، لندن هنوز هم در بالاترین لیست  جذاب ترین مرکز مالی دنیا قرار دارد.

لندن در راس جذابترین مراکز مالی در دنیا

این در شرایطی است که نیویورک در جایگاه دوم قرار گرفته است: اما نکته مهم این است که فاصله این دو شهر از لحاظ امتیازی ۲۴ است و بیشترین اختلاف از سال ۲۰۰۷ میلادی به بعد به شمار می آید.

از جمله ملاک های در نظر گرفته شده برای این بررسی به مسئله زیرساخت ها و دسترسی به نیروی کار ماهر در شهرهای مختلف دنیا ارتباط دارد.

شهرهای نیویورک، هنگ کنگ و سنگاپور بعد از لندن به ترتیب در جایگاه های دوم تا چهارم قرار گرفته اند. نکته حائز اهمیت در این جایگاه این است که با وجود نگرانی تعدادی از سیاستمداران و کارشاناسان اقتصادی از آینده بازار مالی بریتانیا در دوره پسابرگزیت، همچنان لندن در صدر فهرست «مرکز هاب مالی» دنیا قرار گرفته است.

علت کاهش اختلاف امتیازی نیویورک و لندن به ترس و نگرانی از آینده ایالت متحده در حوزه تجارت بر می گردد که در این مورد می توان به سیاست های رئیس جمهور آمریکا در بحث و بازبینی پیمان «ترانس پسفیک» و «نفتا» اشاره نمود.

در این گزارش فرانکفورت که به گفته تعدادی از بانک های مستقر در لندن قابلیت تبدیل شدن به مقصد بعدی آنها در دوره برگزیت را دارد، در جایگاه یازدهم و دبی در رتبه سی ام قرار گرفته است.

لندن در راس جذابترین مراکز مالی در دنیا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام