ورود بانک های چینی به پاکستان

اخبار مدیراناقتصاد جهانیورود بانک های چینی به پاکستان

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود بانک های چینی به پاکستان

طی سفر وزیر اقتصاد پاکستان به چین و دیدار با مقامات این کشور، چین و پاکستان بر سر بازگشایی چندین بانک چینی در شهرهای مختلف پاکستان از جمله کراچی به توافق رسیدند.

به نقل از فارس، اسحاق دار، وزیر اقتصاد پاکستان که در حال حاضر در چین حضور دارد، در ملاقات با مقامات کشور چین برای بازگشایی شعب بانک‌های چینی در شهرهای مختلف پاکستان نظیر کراچی به توافق رسید.

ورود بانک های چینی به پاکستان

به نقل از رادیو پاکستان، ادسحاق دار طی ملاقات با مدیر بانک مرکزی چین از ازگشایی بشعب بانک‌های چینی در سراسر پاکستان خبر داد.

اسحاق دار تأکید نمود نخستین شعب بانک‌های چین در شهر کراچی بازگشایی خواهد شد.

وی در این ملاقات از مدیر بانک مرکزی چین دعوت کرد تا از پاکستان بازدید نماید

مدیر بانک مرکزی چین علوه بر اابراز رضایت از سرمایه گذاری در پاکستان در 3 سال گذشته اظهار داشت: پکن به ادامه فعالیت‌های اقتصادی در پاکستان علاقه‌مند می باشد.

پیش از این پاکستان به هدف سهولت در انتقال ارز برای راه اندازی پروژه اقتصادی مشترک با چین شعب مختلف «حبیب بانک» را در چین راه اندازی نمود.

بد نیست بدانید که بانک‌های چینی در بیش از 50 کشور دنیا شعبه دارند و همچنین نقش بسزایی در شکوفایی اقتصادی این کشورها داشته اند.

بانک‌ مرکزی چین از نظر میزان سرمایه پنجمین بانک بزرگ جهان است و بانک‌های چینی چهارمین بانک‌های فعال در جهان به شمار می آیند.

ورود بانک های چینی به پاکستان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام