برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

(زمان برگزاری پنج شنبه 28 دی)

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

ورود بانک های چینی به پاکستان

اخبار مدیراناقتصاد جهانیورود بانک های چینی به پاکستان

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود بانک های چینی به پاکستان

طی سفر وزیر اقتصاد پاکستان به چین و دیدار با مقامات این کشور، چین و پاکستان بر سر بازگشایی چندین بانک چینی در شهرهای مختلف پاکستان از جمله کراچی به توافق رسیدند.

به نقل از فارس، اسحاق دار، وزیر اقتصاد پاکستان که در حال حاضر در چین حضور دارد، در ملاقات با مقامات کشور چین برای بازگشایی شعب بانک‌های چینی در شهرهای مختلف پاکستان نظیر کراچی به توافق رسید.

ورود بانک های چینی به پاکستان

به نقل از رادیو پاکستان، ادسحاق دار طی ملاقات با مدیر بانک مرکزی چین از ازگشایی بشعب بانک‌های چینی در سراسر پاکستان خبر داد.

اسحاق دار تأکید نمود نخستین شعب بانک‌های چین در شهر کراچی بازگشایی خواهد شد.

وی در این ملاقات از مدیر بانک مرکزی چین دعوت کرد تا از پاکستان بازدید نماید

مدیر بانک مرکزی چین علوه بر اابراز رضایت از سرمایه گذاری در پاکستان در 3 سال گذشته اظهار داشت: پکن به ادامه فعالیت‌های اقتصادی در پاکستان علاقه‌مند می باشد.

پیش از این پاکستان به هدف سهولت در انتقال ارز برای راه اندازی پروژه اقتصادی مشترک با چین شعب مختلف «حبیب بانک» را در چین راه اندازی نمود.

بد نیست بدانید که بانک‌های چینی در بیش از 50 کشور دنیا شعبه دارند و همچنین نقش بسزایی در شکوفایی اقتصادی این کشورها داشته اند.

بانک‌ مرکزی چین از نظر میزان سرمایه پنجمین بانک بزرگ جهان است و بانک‌های چینی چهارمین بانک‌های فعال در جهان به شمار می آیند.

ورود بانک های چینی به پاکستان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام