مجتمع فنی تهران میرداماد

ورود بانک های چینی به پاکستان

اخبار مدیراناقتصاد جهانیورود بانک های چینی به پاکستان

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود بانک های چینی به پاکستان

طی سفر وزیر اقتصاد پاکستان به چین و دیدار با مقامات این کشور، چین و پاکستان بر سر بازگشایی چندین بانک چینی در شهرهای مختلف پاکستان از جمله کراچی به توافق رسیدند.

به نقل از فارس، اسحاق دار، وزیر اقتصاد پاکستان که در حال حاضر در چین حضور دارد، در ملاقات با مقامات کشور چین برای بازگشایی شعب بانک‌های چینی در شهرهای مختلف پاکستان نظیر کراچی به توافق رسید.

ورود بانک های چینی به پاکستان

به نقل از رادیو پاکستان، ادسحاق دار طی ملاقات با مدیر بانک مرکزی چین از ازگشایی بشعب بانک‌های چینی در سراسر پاکستان خبر داد.

اسحاق دار تأکید نمود نخستین شعب بانک‌های چین در شهر کراچی بازگشایی خواهد شد.

وی در این ملاقات از مدیر بانک مرکزی چین دعوت کرد تا از پاکستان بازدید نماید

مدیر بانک مرکزی چین علوه بر اابراز رضایت از سرمایه گذاری در پاکستان در 3 سال گذشته اظهار داشت: پکن به ادامه فعالیت‌های اقتصادی در پاکستان علاقه‌مند می باشد.

پیش از این پاکستان به هدف سهولت در انتقال ارز برای راه اندازی پروژه اقتصادی مشترک با چین شعب مختلف «حبیب بانک» را در چین راه اندازی نمود.

بد نیست بدانید که بانک‌های چینی در بیش از 50 کشور دنیا شعبه دارند و همچنین نقش بسزایی در شکوفایی اقتصادی این کشورها داشته اند.

بانک‌ مرکزی چین از نظر میزان سرمایه پنجمین بانک بزرگ جهان است و بانک‌های چینی چهارمین بانک‌های فعال در جهان به شمار می آیند.

ورود بانک های چینی به پاکستان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام