برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

اخبار مدیراناقتصاد جهانیموفقیت فورد در بازار خودروی چین

دوره دیجیتال مارکتینگ

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

برچسب ها: چین

خودروسازی فورد توانست در ماه آوریل سال جاری، قریب به 94 هزار خودرو روانه بازار چین نماید و این شرکت توانست نسبت به مدت مشابه در سال 2016، 11 درصد به فروش خود بیافزاید.

به نقل از اکونومیک تایمز، فورد موتور اظهار داشت که فروش سدان‌های این کمپانی افزایش یافته است، به نحوی که در کل فروش فورد اسکورت، فوکوس، موندئو و تاروس 10 درصد افزایش یافته است. فروش فروش شاسی‌ بلندهای محبوب فورد نظیر اکواسپورت، کوگا، اج، اورست و اکسپلورر نیز 4 درصد افزایش داشته است.

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

در بین این خودروها، اج بهترین عملکرد را از خود نشان داده است و فروش این مدل 19 درصد افزایش یافته است.

به نقل از دنیای اقتصاد، برند لینکلن فورد بالغ بر 4 هزار و 500 دستگاه به‌ فروش رسانده است. پیتر فیلیت، مدیر فروش و بازاریابی فورد در منطقه آسیا-پاسیفیک، اعلام کرده است: «در ماه آوریل فروش فورد در چین افزایش قابل توجهی داشت. بازار خودروی چین از شرایط خوبی برخوردار است و انتظار داریم در ادامه سال نیز فروش خوبی را داشته باشیم.»

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام