برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 25 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

اخبار مدیراناقتصاد جهانیموفقیت فورد در بازار خودروی چین

دوره دیجیتال مارکتینگ

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

برچسب ها: چین

خودروسازی فورد توانست در ماه آوریل سال جاری، قریب به 94 هزار خودرو روانه بازار چین نماید و این شرکت توانست نسبت به مدت مشابه در سال 2016، 11 درصد به فروش خود بیافزاید.

به نقل از اکونومیک تایمز، فورد موتور اظهار داشت که فروش سدان‌های این کمپانی افزایش یافته است، به نحوی که در کل فروش فورد اسکورت، فوکوس، موندئو و تاروس 10 درصد افزایش یافته است. فروش فروش شاسی‌ بلندهای محبوب فورد نظیر اکواسپورت، کوگا، اج، اورست و اکسپلورر نیز 4 درصد افزایش داشته است.

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

در بین این خودروها، اج بهترین عملکرد را از خود نشان داده است و فروش این مدل 19 درصد افزایش یافته است.

به نقل از دنیای اقتصاد، برند لینکلن فورد بالغ بر 4 هزار و 500 دستگاه به‌ فروش رسانده است. پیتر فیلیت، مدیر فروش و بازاریابی فورد در منطقه آسیا-پاسیفیک، اعلام کرده است: «در ماه آوریل فروش فورد در چین افزایش قابل توجهی داشت. بازار خودروی چین از شرایط خوبی برخوردار است و انتظار داریم در ادامه سال نیز فروش خوبی را داشته باشیم.»

موفقیت فورد در بازار خودروی چین

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام