سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

اخبار مدیراناقتصاد جهانیسرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

دوره دیجیتال مارکتینگ

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

خودروساز معروف ژاپنی، تویوتا موتورز، تصمیم دارد تا به منظور بهبود سطح کیفی و تولیدی کارخانه اش در انگلیس، مبلغی معادل 240 میلیون پوند سرمایه گذاری کند اما دسترسی بدون تعرفه به بازارهای اتحادیه، همچنان به عنوان یک موضوع مهم باقی مانده است.

تویوتا تصمیم گرفته است از قطعات تولید انگلیس استفاده بیشتری نماید که این اقدام راهی برای مقابله با نوسانات ارزی برای خودروسازان و افزون بر آن عمل به مقررات داخلی بعد از جدایی این کشور از اتحادیه اروپا می باشد.

به گزارش ایسنا، این خودروساز ژاپنی در کارخانه‌ای در برناستون، مدل های هاچ بک Auris و خودروی خانوادگی Avensis را به مرحله تولید می رساند و این کمپانی تجهیزات و فناوری در این کارخانه را سال میلادی جاری بهبود خواهد بخشید تا امکان تولید خودرو برمبنای پلت‌فرم خودروسازی جدیدش مهیا شود. این پلت‌فرم قادر است برای مدل های متفاوت مورد استفاده قرار گیرد و به صورت جهانی عرضه گردد.

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

یوهان فان زیل، مدیرعامل تویوتا موتور اروپا در بیانیه ای اظهار داشت سرمایه‌گذاری این کمپانی بیانگر اسن است که این خودروساز ژاپنی از هیچ کوششی برای بالا بردن رقابت پذیری کارخانه برناستون در دربی شایر دریغ نمی‌کند.

دولت انگلیس نیز اظهار داشته است که ۲۱ میلیون پوند در این سرمایه گذاری مشارکت خواهد کرد.

این خودروساز پیش از این اعلام کرده بود که احتمال دارد تصمیم گیری برای تولید نسل جدید Auris در انگلیس را تا زمان معلوم شدن نتایج مذاکرات بریگزیت به تاخیر بیاندازد.

تویوتا که یک کارخانه تولید موتور خودرو در نورث ولز دارد، بالغ بر ۲.۵ میلیارد پوند در انگلیس سرمایه گذاری نموده و بیش از ۳۰۰۰ نفر در پایگاه‌های این شرکت کار می کنند.

فقط ۴۱ درصد از قطعات خودروهای ساخت انگلیس در این کشور به تولید می رسد که کمتر از متوسط ۵۰ تا ۵۵ درصد الزامی تحت مقررات انگلیس می باشد.

با توجه به گزارشات اعلام شده توسط رویترز، مدیرعامل تویوتا در اروپا هشدار داد تضمین دسترسی بدون محدودیت به اروپا برای صادرات خودروهای ساخت انگلیس بعد از جدایی از این بلوک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام