برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری پنج شنبه 30 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

اخبار مدیراناقتصاد جهانیتوافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

برچسب ها: اقتصاد

به گفته وزیر انرژی روسیه، قرار است کشورهای عضو اوپک و همچنینی کشورهای غیراوپک در ماه می تصمیم خواهند گرفت که به مدت 6 ماه دیگر تعهد خود را مبنی بر کاهش تولید نفت تمدید نمایند.

به نقل از فارس، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه اظهار داشت: روسیه در ماه ‌آوریل یا می تصمیم می گیرد که احتمالاً‌ توافق کاهش تولید نفت را پس از 6 ماه دیگر نیز ادامه دهد.

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شودتوافق کاهش تولید نفت در 10 نوامبر 2016 بین کشورهای اوپک و غیراوپک به تصویب رسید تا از آغاز سال 2017 میلادی به مدت 6 ماه تولید نفت خود را روزانه 1.8 میلیون بشکه در روز پایین آورند.

اگر چه بعد از گذشت یک ماه از اجرای توافق اوپک قیمت نفت در بازارهای جهانی تا 56 دلار بیشتر شده است اما پیش از این پیش‌بینی‌ قیمت 60 تا 65 دلار برای هر بشکه شده بود.

کارشناسان معتقد هستند افزایش تولید نفت شیل آمریکا مانع از افزایش بیشتر قیمت گردید.

نواک افزون بر این گفته است که در نظر دارد با همتای سعودی خود خالد الفلیح در حاشیه کنفرانس انرژی «سراویک» که در ماه مارس در هوستون برگزار می‌شود، دیدار کند.

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام