برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

سرمایه گذاران قدردان تحولات اقتصادی در 2016

اخبار مدیراناقتصاد جهانیسرمایه گذاران قدردان تحولات اقتصادی در 2016

دوره دیجیتال مارکتینگ

سرمایه گذاران قدردان تحولات اقتصادی در 2016

همانطور که پیش از این نیز به بررسی سود ثروتمندان دنیا در سال 2016 که سرشار از تحولات بزرگ اقتصادی بود، پرداختیم، باید اظهار داشت  که 77 درصد از سرمایه گذاران قدرتمند دنیا در سال 2016 توانسته اند به سوددهی خوبی برسند، گزارش ها حاکی از آن است که در این سال زنان سرمایه دار موفقتر از مردان بوده اند و توانسته اند عملکرد بهتری داشته باشند.

۲۰۱۶ سال تغییرات بزرگ، نسبت به سال ۲۰۱۵ بود. سال ۲۰۱۵ اکثر ثروتمندان سرمایه خود را در بازار از دست دادند.

سرمایه گذاران قدردان تحولات اقتصادی در 2016

اسکات ورن از موسسه سرمایه گذاری ولس فارگو اظهار داشته است که افزایش سرمایه های خوشبینانه و افزایش شاخص ها به بالاترین حد خود رسید که این خبر خوبی برای بازار سال ۲۰۱۶ می باشد. سرمایه داران عادی نیز در طول سال ۲۰۱۶ توانستند ۵ درصد سود کنند.

افزایش شاخص داوجونز  ۱۳.۴ درصد اعلام شده است که بیشترین رشد را از سال ۲۰۰۳ تجربه کرد. اما خیلی از سرمایه دارها نیز پول های خود را تنها در بازار آمریکا نمی گذارند بلکه در بازارهای کشورهای نظیر ژاپن، اروپا و بازارهای نفت و طلا سرمایه گذاری می کنند. روسیه کشوری بود که در سال ۲۰۱۶ یکی از بهترین عملکرد را در بازار از خود نشان داد.

در سال ۲۰۱۶ یکی از شاخص هایی که در بازار از محبوبیت خاصی برخوردار شد، اپل بود. سامسونگ با شکست نسبتاً سنگینی که در فروش گلکسی نوت ۷ در بازارهای جهانی مواجه شد، بخشی از سرمایه گذاران خود را از دست داد و بازار به افزایش فروش آیفون خوش بین شد.

گزارش ها حاکی از آن است که شاخص های دیگری که طرفدار داشته، فیس بوک، آمازون و گلدمن ساکس بوده اند.

سرمایه گذاران قدردان تحولات اقتصادی در 2016

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام