برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


معرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

اخبار مدیراناقتصاد جهانیمعرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

دوره دیجیتال مارکتینگ

معرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

برچسب ها: برند

بر اساس رتبه بندی موسسه «ترند فورس» در فصل دوم سال مالی 2016، سامسونگ با 3.5 درصد کاهش در قیاس با فصل نخست سال، جایگاه نخست برترین برند در بازار جهانی را از آن خود کرد.

موسسه «ترند فورس» در آمار جدید خود نوشت کمپانی هوآوی در بازار چین (بزرگ‌ترین بازار موبایل جهان) با کسب 21 درصد از کل بازار جایگاه نخست را به خود اختصاص داد و سامسونگ نیز در بازار جهانی با 24.5 درصد شماره یک گردید، در حالی‌ که در فصل نخست 28 درصد از بازار را در اختیار داشت و قسمتی از بازار خود را به رقیبان داد. به گزارش از خبرآنلاین، اپل با 15.1 درصد (با افزایش بیش از نیم درصدی نسبت به فصل اول سال مالی جاری)، هواوی با 9.2 درصد، اوپو با 5.6 درصد و ال جی با 5.4 درصد از سهم جهانی برندهای در جایگاه های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

در این بازه زمانی سامسونگ 77 میلیون گوشی و اپل 48 میلیون گوشی را به تولید رسانده اند. در بازار چین، کمپانی چینی اوپو با 12.7 درصد و ویوو/vivo با 10.6 درصد جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به نوشته‌ ترند فورس، برندهای چینی در فصل دوم سال مالی جاری 139 میلیون گوشی تولید کردند که در قیاس با فصل نخست 13 درصد رشد داشته است و پیش‌بینی می‌شود در فصل سوم سازندگان چینی از مجموع تولید سامسونگ و اپل نیز سبقت بگیرند.

برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

معرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام