برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 10 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

یک ایرانی در صدر مدیران پردرآمد آمریکایی+ عکس

اخبار مدیراناقتصاد جهانییک ایرانی در صدر مدیران پردرآمد آمریکایی+ عکس

دوره دیجیتال مارکتینگ

یک ایرانی در صدر مدیران پردرآمد آمریکایی+ عکس

برچسب ها: مدیریتدرآمد

بر اساس رتبه بندی که به سفارش آسوشیتدپرس صورت گرفته، یک مدیر موفق ایرانی-آمریکایی با درآمدی بیش از 94 میلیون دلار در سال پردرآمدترین مدیر ایالت متحده آمریکایی گردید.

به گزارش عصرخبر، دارا خسروشاهی مدیرعامل ۴۷ ساله آژانس مسافرتی اینترنتی "اکسپدیا" (Expedia) در رتبه بندی درآمد سالیانه مدیران عامل کمچانی های بزرگ در ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۵ میلادی جایگاه نخست را از آن خود کرد.

دارا خسروشاهی در سال ۱۹۹۱ مدرک لیسانس مهندسی بیوالکتریک خود را از دانشگاه براون اخد کرد.

یک ایرانی در صدر مدیران پردرآمد آمریکایی

وی از ۲۰۰۵ به عنوان مدیر کمپانی اکسپیدیا بزرگترین شرکت مسافرتی آنلاین جهان به فعالیت مشغول است. این شرکت در سایه مدیریت وی فعالیتش را به ۶۰ کشور توسعه داده‌است.

موسسه داده‌پرداز "اکوئیلار" در تحقیقی که به سفارش خبرگزاری آسوشیتدپرس انجام داده درآمد سالیانه خسروشاهی را در کل ۶/ ۹۴ میلیون دلار برآورد کرده است. در این مبلغ البته سهام و اعتبارات نیز در نظر گرفته شده است.

اگرچه ارزش آن قسمتی از درآمد سالیانه خسروشاهی که به شکل سهام موجود است به چگونگی رشد بلندمدت ارزش سهام شرکت "اکسپدیا" وابسته است. اما با امضای یک قرارداد جدید ۴ ساله برآورد می‌شود که درآمد سالیانه این شرکت رشدی ۸۸۱ درصدی را تجربه کند.

از زمان شروع کار خسروشاهی ارزش سهام این شرکت ۴۴۱ درصد رشد داشته است. فقط در سال گذشته میلادی ارزش سهام "اکسپدیا" ۴۶ درصد رشد داشته است.

اما حضور دیگر مدیران در رده‌بندی درآمد آسوشیتدپرس در کنار خسروشاهی کم‌رنگ‌تر به نظر می‌رسند. لسلی مون‌وس از "سی‌بی‌اس" با ۴/ ۵۶ میلیون دلار و فیلیپ دامن از "ویاکام" با ۱/ ۵۴ میلیون دلار درآمد در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

رابرت ایگر مدیرعامل کمپانی "دیزنی" با ۵/ ۴۳ میلیون دلار درآمد سالیانه در جایگاه پنجم و ماریسا مایر مدیرعامل شرکت "یاهو" با ۳۶ میلیون دلار در جایگاه هشتم قرار دارند.

یک ایرانی در صدر مدیران پردرآمد آمریکایی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام