نوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

اخبار مدیراناقتصاد جهانینوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

دوره دیجیتال مارکتینگ

نوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

تقریبا 55 درصد از استارت اپ های خودروهای مجهز به اینترنت، در ایالات متحده فعالیت می کنند و نقش بسزایی در پیشروی صنعت خودرو در قرن 21 دارند.

به نقل از اقتصاد آنلاین، اتصالات هوشمند بین وسایل نقلیه، محیط زیست و اینترنت، معمولا اشاره ای به وصل شدن خودروها به تکنولوژی نیز دارد. این مسایل یکی از زمینه های کلیدی از نوآوری جهت شکل دادن به آینده صنعت خودرو می باشد. این مسایل افزون بر این، فرصت را جهت ورود بازیکنان جدید به صنعت خودرو برای دگرگون کردن این صنعت باز می نماید.

به عنوان مثال، آلمان دژ سنتی خودرو و خانه بی ام و، مرسدس بنز، پورشه و فولکس واگن است به همین دلیل از بازی خودروهای متصل عقب افتاده است.

طبق آمار و اطلاعات استاتیستا (Statista)، که در اینفوگرافیک ذیل می توانید مشاهده کنید، فقط ٤ درصد از استارت آپ های خودروهای مجهز به اینترنت در آلمان حضور دارند. در حالی که 55 درصد از استارت آپ های خودروهای مجهز به اینترنت در آمریکا به فعالیت مشغول می باشند و نقش بسزایی نیز در پیشرفت صنعت خودرو در قرن 21 دارند. متداولترین تجربه و تخصص در راه اندازی خودورهای متصل به اینترنت، تشخیص و راه حل های تعمیر و نگهداری و سیستم های مدیریت تحرک می باشد.

تحول صنعت خودرو با استارت آپ های اینترنتی

نوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام