برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


برای اولین بار : تولید سیتروئن در ایران کلید خورد

اخبار مدیرانصنعت و معدنبرای اولین بار : تولید سیتروئن در ایران کلید خورد

دوره دیجیتال مارکتینگ

برای اولین بار : تولید سیتروئن در ایران کلید خورد

برچسب ها: صنعت خودرو

مدیرعامل سایپا سیتروئن از تولید سیتروئن C3 از اردیبهشت سال آینده خبر داد. آغاز تولید سیتروئن در ایران را می توان اتفاقی نو در ایران دانست، زیرا که این اولین بار است تولید سیتروئن در ایران انجام می شود.

فریبرز شهباز، مدیرعامل سایپا سیتروئن شب گذشته در مراسم رونمایی از نخستین محصول ارائه شده خود به بازار ایران، از تولید سیتروئن C 3 در اردیبهشت سال آینده خبر داد و اظهار امیدواری کرد: اردیبهشت ماه سال 97 اولین محصول را می‌توانیم به تولید برسانیم.به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ وی افزود: بعد از آن که شرکت سایپا سیتروئن به صورت رسمی ثبت شد و عملا کارهای اجرایی شد، در این مدت یک ساله تغییرات زیادی را در کارخانه شروع کردیم.

تولید سیتروپن در ایران توسط سایپا سیتروئن کلید می خورد

مدیرعامل سایپا سیتروئن تصریح کرد: برنامه‌ای که ما داریم، این است که 300 میلیون یورو سرمایه‌گذاری صورت گیرد و توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش نیز انجام شود. همچنین برنامه داریم که تا 4 هزار نفر پرسنل را افزایش دهیم.

شهباز متذکر شد: همچنین برنامه این است که تا 70 درصد ساخت داخل برای این خودرو داشته باشیم و ظرفیت تولید، تا 200 هزار دستگاه قابل افزایش است. در عین حال، 15 نفر از همکاران سیتروئن در تهران همکاری هستند.

تولید سیتروئن در ایران

وی با بیان این‌که برنامه داریم که جزو 5 شرکت اول گروه سیتروئن شویم و می‌خواهیم رهبریت کیفیت خودرو و فروش را داشته باشیم و یک بخشی از تولیدات باید صادر شود.

مدیرعامل سایپا سیتروئن درباره قیمت احتمالی سیتروئن C 3 گفت: هنوز قیمت نهایی مشخص نشده؛ چراکه پارامترهای مختلفی روی قیمت موثر هستند. اما قیمت جهانی آن 12 تا 20 هزار یورو است؛ منتها با این تفاوت که هیچ‌کدام موتور 1600 توربوشارژ نیست.

شهباز همچنین از آماده‌سازی خطوط تولید خودروی سیتروئن C 3  در سایت سایپا کاشان خبر داد و گفت: تولید این خودرو، در 6 ماهه ابتدایی سال آینده آغاز و در صورت تامین شرایط مناسب، تولید آن به 35 هزار دستگاه در سال خواهد رسید.

وی عنوان کرد: تولید خودروی سیتروئن (Citroen C3) با داخلی سازی به اندازه 20 درصد آغاز خواهد شد و  در طی یک سال بعد از آن به ۳۵ درصد داخلی‌سازی خواهد رسید.

مدیرعامل سایپا سیتروئن با بیان این که در این زمینه در حال ارزیابی قطعه‌سازان برای افزایش سطح داخلی‌سازی آن هستیم، افزود: تا سال 98، سه محصول در کلاس‌های مختلف تولید خواهد شد و 30 درصد از این تولیدات صادر خواهد شد.

شهباز متذکر شد: این خودرو فقط در ایران و اسلواکی تولید می‌شود و به همین دلیل صادرات آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازارهای هدف آن خاورمیانه و آفریقای‌شمالی در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: در این مدت هیچ مشکلی برای انتقال پول و مشارکت با سیتروئن در پروژه مشترک نداشته‌ایم و فعالیت‌ها طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حال انجام است.

در همین حال، یان مارتین، قائم‌مقام سایپا سیتروئن در ایران در این مراسم گفت: مردم 5 سال از زندگی‌شان را در خودرو طی می‌کنند؛ از این رو سیتروئن توجه ویژه‌ای به نیاز و خواسته مردم دارد.

تولید سیتروئن در ایران

تولید سیتروئن در ایران

3 خودروی سیتروئن طی 2 سال به بازار می آید

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها، طی 2 سال حداقل 3 خودرو به بازار ایران عرضه می‌شود و پیش‌بینی ما این است که بازار ایران، بازاری خوب برای محصولات سیتروئن خواهد بود.

قائم‌مقام سایپاسیتروئن درخصوص صادرات محصولات سایپاسیتروئن عنوان کرد: در بحث صادرات 3 مساله را باید مدنظر داشت، اول قرارداد و توافق‌های خیلی خوب و دوم کیفیت خوب و در آخر هزینه پایین.

وی ضمن اشاره به اینکه این قرارداد یکی از بهترین پروژه‌های سرمایه گذاری در ایران خواهد بود، از افتتاح اولین نمایندگی سایپا سیتروئن در چند ماه آینده خبر داد.

برای اولین : تولید سیتروئن در ایران کلید خورد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام