برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

شیوه دریافت جواز تولید سیمان ابلاغ شد

اخبار مدیرانصنعت و معدنشیوه دریافت جواز تولید سیمان ابلاغ شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

شیوه دریافت جواز تولید سیمان ابلاغ شد

مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت جزییات شیوه نامه صدور، ‌ تمدید و اصلاح جواز تاسیس طرح‌های ایجادی و توسعه واحدهای فعال سیمان را اعلام کرد.


به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ محمد فاطمیان گفت: این شیوه نامه شامل سیمان انبساطی، ‌ پوزولانی، خاکستری معمولی، سفید و رنگی، ‌ ضدسولفات، ژئوپلیمری، گوگردی و چند نوع سیمان دیگر می‌شود.

وی تاکید کرد: همزمان با ابلاغ این شیوه ‌نامه از سوی معاونت امور برنامه ریزی وزارتخانه، درخواست صدور، تمدید و اصلاح جواز تاسیس و توسعه واحدهای فعال صنعت سیمان، از طریق درگاه بهین یاب (www.behinyab.ir) صورت خواهد گرفت.

دبیر ستاد سیمان کشور با اشاره به اینکه، ‌ حداقل ظرفیت اقتصادی برای سیمان‌های خاکستری سه هزار و 300 تن در روز و برای سیمان سفید حداقل یک هزار تن در روز است، خاطر نشان کرد: این شیوه ‌نامه که اخیرا از سوی معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت تحویل معاونت امور برنامه ریزی شده است، باید هر چه سریع‌تر برای اجرا به استان‌ها ابلاغ شود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام