منابع انسانی

صنعت و معدن

اخبار مدیرانصنعت و معدن

دوره دیجیتال مارکتینگ

صنعت و معدن

خودروهایی که با 100 میلیون تومان می توانید بخرید

افزایش قیمت دلار و به همراه آن افزایش محسوس در قیمت خودرو خصوصاً در خودروهای خارجی، مدل و سبک خرید مردم را تغییر داده است، بسیاری از افرادی که قبلاً قصد خریدِ خودرو داشتند، امروز به شیوۀ دیگری به خودرو فکر می کنند. در این جدول می توانید خودروهایی که با 100 میلیون تومان می توانید بخرید را مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

اتحاد جدیدی در صنعت خودرو در راه است : رنو و نیسان

در اخبار شنیده می شود که شرکت‌ رنو و نیسان برای ادغام و تشکیل یک شرکت واحد در حال مذاکره هستند؛ این مذاکرات هنوز در جریان است و البته مخالفان سرسختی نیز دارد.

تصاحب شرکتهای خودروسازی اُپل و واکسهال توسط گروه پژو سیتروئن (PSA) ممکن است تنها معامله بزرگ در صنعت خودرو طی این دهه نباشد. بر اساس گزارش جدید بلومبرگ با نقل قول از افراد آگاه در این زمینه، نیسان و رنو در حال حاضر درباره ادغام برای تشکیل یک شرکت خودروسازی جدید بحث می‌کنند. موضوعی که اگر به تحقق بپیوندد اتفاق مهمی در صنعت ودرو به حساب می آید و شاید معادلات این صنعت را بر هم بزند.

ادامه مطلب...

برای اولین بار : تولید سیتروئن در ایران کلید خورد

برچسب ها: صنعت خودرو

مدیرعامل سایپا سیتروئن از تولید سیتروئن C3 از اردیبهشت سال آینده خبر داد. آغاز تولید سیتروئن در ایران را می توان اتفاقی نو در ایران دانست، زیرا که این اولین بار است تولید سیتروئن در ایران انجام می شود.

ادامه مطلب...

آخرین قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار

برچسب ها: صنعت خودرو

معمولاً تفاوت قیمتی بین خرید خودرو از کارخانه و بازار آزاد وجود دارد، این تفاوت قیمت در خودروهای داخلی، با توجه به شرایط بازار می تواند کم یا زیاد باشد. به طور معمول، در روزهایی که بازار انتظار رشد قیمت در خودرو های داخلی را داشته باشد، این تفاوت قیمت زیاد می شود. جدول زیر، آخرین قیمت خودروهای ساخت داخل در کارخانه و بازار را نشان می دهد. (هفته آخر تیر 1396)

ادامه مطلب...

رشد 9 درصدی صنعت

محمدرضا نعمت‌زاده در مراسم رونمایی از کمپین بانوی ایرانی- کالای ایرانی (از یلدا تا نوروز) با بیان اینکه توجه وزارت صنعت، معدن و تجارت معطوف به تولید کالای داخلی و ایجاد رونق در فضای اقتصادی کشور است، گفت: براساس آماری که به صورت شفاهی از سازمان آمار دریافت کردم رشد صنعت در 6 ماهه نخست معادل 9.1 درصد بوده که در همین رابطه رشد در حوزه ساخت نیز معادل 4.2 درصد ثبت شده است که این رقم در سه ماهه دوم امسال برای حوزه ساخت به 5.1 درصد رسید.app

ادامه مطلب...

صنعت ایران 4.2 درصد رشد خواهد داشت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است: پیش‌بینی می شود رشد صنعت ایران در سال جاری به ۴.۲ درصد برسد تا موفق شویم به رشد ۸.۵ درصدی پیش‌بینی شده برای اقتصاد در برنامه ششم دست یابیم.

ادامه مطلب...

بی سابقه ترین صنعت زدایی ایران در دهۀ اخیر

در تاریخ اقتصادی یکصد ساله کشورمان، ده سال اخیر شاهد بی سابقه ترین میزان صنعت زدایی بوده ایم. معضلات و موانع این حوزه عامل بی انگیزه بودن سرمایه گذاران است و باعث شده تا گرایش به سمت بازارهای غیررسمی و نزول خوری افزایش یابد.

ادامه مطلب...

سه راهکار وزارت صنعت،معدن و تجارت جهت تحول کسب وکار

موضوع تسهیل فضای کسب‌وکار برای فعالان حوزه اقتصادی، یکی از اساسی ترین دغدغه‌های این روزهای دولتمردان است. هر کدام از وزارتخانه‌ها بر اساس سهم خود، برنامه‌های مشخصی جهت تسهیل فضای کسب‌وکار در دستور کار قرار داده‌اند. وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز که به نقل از متولیان این وزارتخانه سهمی حدود 38 درصدی از تولیدناخالص ملی را عهده دار است؛ طی گزارشی سه راهکار مختلف جهت بهبود فضای کسب‌وکار در سطوح «کلان»، «ارائه خدمات و پشتیبانی تولیدی» و «بنگاه ها» را تشریح کرده است.

ادامه مطلب...

ایران خودرو یا سایپا؟ کدام یک بیشتر از وام بهره بردند

آمار به دست آمده در مهلت شش ماهه ثبت نام خرید خوردو در طرح ضد رکود دولت که زمان آن شش روزه به پایان رسید برای 126 هزار خودرو تقاضای ثبت نام به عمل آمده است که همچنان جای سوال است که آیا بانک مرکزی 19 هزار خودرو مازاد بر ظرفیت را پوشش خواهد داد یا خیر؟

ادامه مطلب...

تداوم دست اندازهای مالی در مسیر کسب و کارها

تامین منابع مالی از دسته مشکلاتی است که با شروع سال جاری دغدغه اصلی تشکل‌های اقتصادی محسوب می‌گردد؛ به نحوی که در بهار امسال «دریافت تسهیلات از بانک‌ها و ضعف بازار سرمایه در تامین مالی تولید و نرخ بالای تامین سرمایه از بازار غیررسمی» عمده عوامل مخل در محیط کسب‌و‌کار معرفی شده‌اند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 15

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام