برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 6 اسفند: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش راهکارهای ایجاد استارتاپ‌های ارزش آفرین» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

صنعت و معدن

اخبار مدیرانصنعت و معدن

دوره دیجیتال مارکتینگ

صنعت و معدن

برای اولین بار : تولید سیتروئن در ایران کلید خورد

برچسب ها: صنعت خودرو

مدیرعامل سایپا سیتروئن از تولید سیتروئن C3 از اردیبهشت سال آینده خبر داد. آغاز تولید سیتروئن در ایران را می توان اتفاقی نو در ایران دانست، زیرا که این اولین بار است تولید سیتروئن در ایران انجام می شود.

ادامه مطلب...

آخرین قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار

برچسب ها: صنعت خودرو

معمولاً تفاوت قیمتی بین خرید خودرو از کارخانه و بازار آزاد وجود دارد، این تفاوت قیمت در خودروهای داخلی، با توجه به شرایط بازار می تواند کم یا زیاد باشد. به طور معمول، در روزهایی که بازار انتظار رشد قیمت در خودرو های داخلی را داشته باشد، این تفاوت قیمت زیاد می شود. جدول زیر، آخرین قیمت خودروهای ساخت داخل در کارخانه و بازار را نشان می دهد. (هفته آخر تیر 1396)

ادامه مطلب...

رشد 9 درصدی صنعت

محمدرضا نعمت‌زاده در مراسم رونمایی از کمپین بانوی ایرانی- کالای ایرانی (از یلدا تا نوروز) با بیان اینکه توجه وزارت صنعت، معدن و تجارت معطوف به تولید کالای داخلی و ایجاد رونق در فضای اقتصادی کشور است، گفت: براساس آماری که به صورت شفاهی از سازمان آمار دریافت کردم رشد صنعت در 6 ماهه نخست معادل 9.1 درصد بوده که در همین رابطه رشد در حوزه ساخت نیز معادل 4.2 درصد ثبت شده است که این رقم در سه ماهه دوم امسال برای حوزه ساخت به 5.1 درصد رسید.app

ادامه مطلب...

صنعت ایران 4.2 درصد رشد خواهد داشت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است: پیش‌بینی می شود رشد صنعت ایران در سال جاری به ۴.۲ درصد برسد تا موفق شویم به رشد ۸.۵ درصدی پیش‌بینی شده برای اقتصاد در برنامه ششم دست یابیم.

ادامه مطلب...

بی سابقه ترین صنعت زدایی ایران در دهۀ اخیر

در تاریخ اقتصادی یکصد ساله کشورمان، ده سال اخیر شاهد بی سابقه ترین میزان صنعت زدایی بوده ایم. معضلات و موانع این حوزه عامل بی انگیزه بودن سرمایه گذاران است و باعث شده تا گرایش به سمت بازارهای غیررسمی و نزول خوری افزایش یابد.

ادامه مطلب...

سه راهکار وزارت صنعت،معدن و تجارت جهت تحول کسب وکار

موضوع تسهیل فضای کسب‌وکار برای فعالان حوزه اقتصادی، یکی از اساسی ترین دغدغه‌های این روزهای دولتمردان است. هر کدام از وزارتخانه‌ها بر اساس سهم خود، برنامه‌های مشخصی جهت تسهیل فضای کسب‌وکار در دستور کار قرار داده‌اند. وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز که به نقل از متولیان این وزارتخانه سهمی حدود 38 درصدی از تولیدناخالص ملی را عهده دار است؛ طی گزارشی سه راهکار مختلف جهت بهبود فضای کسب‌وکار در سطوح «کلان»، «ارائه خدمات و پشتیبانی تولیدی» و «بنگاه ها» را تشریح کرده است.

ادامه مطلب...

ایران خودرو یا سایپا؟ کدام یک بیشتر از وام بهره بردند

آمار به دست آمده در مهلت شش ماهه ثبت نام خرید خوردو در طرح ضد رکود دولت که زمان آن شش روزه به پایان رسید برای 126 هزار خودرو تقاضای ثبت نام به عمل آمده است که همچنان جای سوال است که آیا بانک مرکزی 19 هزار خودرو مازاد بر ظرفیت را پوشش خواهد داد یا خیر؟

ادامه مطلب...

تداوم دست اندازهای مالی در مسیر کسب و کارها

تامین منابع مالی از دسته مشکلاتی است که با شروع سال جاری دغدغه اصلی تشکل‌های اقتصادی محسوب می‌گردد؛ به نحوی که در بهار امسال «دریافت تسهیلات از بانک‌ها و ضعف بازار سرمایه در تامین مالی تولید و نرخ بالای تامین سرمایه از بازار غیررسمی» عمده عوامل مخل در محیط کسب‌و‌کار معرفی شده‌اند.

ادامه مطلب...

جایگاه منطقه ای ایران در سهولت انجام کسب و کار

بخش پژوهشی مجلس با بررسی جایگاه منطقه‌ای ایران و کشورهای موضوع سند چشم‌انداز 1404 در گزارش سهولت انجام کسب‌وکار اعلام کرد: رتبه ایران در سال 2016 میلادی نسبت به سال 2015 میلادی تغییری نداشته و همچنان در رتبه 16 از میان 25 کشور باقیمانده است. این امر نشان می‌دهد که به منظور ارتقای جایگاه منطقه‌ای ایران، به اصلاحات بیشتری در زمینه محیط کسب‌وکار نیاز است.

ادامه مطلب...

گزارشی از اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان/ظرفیتهای صنعتی ایران اعلام شد

مدیر اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان صنایع نساجی، غذا و نوشیدنی را به عنوان ظرفیت‌های صنعتی ایران برای حضور آلمان‌ها در ایران اعلام کرد.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 14

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام