مجتمع فنی تهران میرداماد

حمایت بانک سامان از حسن روحانی در سایت رسمی اش

اخبار مدیرانعمومیحمایت بانک سامان از حسن روحانی در سایت رسمی اش

دوره دیجیتال مارکتینگ

حمایت بانک سامان از حسن روحانی در سایت رسمی اش

شاید کمتر سابقه داشته باشد که یک بانک از کاندیداتوری شخصی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کند، بانک سامان به عنوان یک بانک خصوصی، در صفحه رسمی سایتش به آدرس www.sb24.com با انتشار تصویر زیر که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید، به طور مشخصی از حسن روحانی حمایت نموده است. در این تصویر، تثبیت نرخ ارز را به عنوان عنصری برای چرخش اقتصاد برشمرده از این اتفاق ابزار خرسندی نموده است که واضح است این دستاورد، مربوط به دولت تدبیر و امید می باشد.

حمایت بانک سامان از روحانی در سایت رسمی بانک سامان

تصویری که پیرامون حمایت بانک سامان از حسن روحانی اشاره کردیم، در ادامه آمده است. این تصویر در تاریخ 24 اردیبهشت 1396 از سایت رسمی بانک سامان گرفته شده است.

حمایت بانک سامان از حسن روحانی

با کلیک بر روی تصویر فوق، می توانید آن را در سایز بزرگتر و واضح تری مشاهده فرمایید.

استفاده از عبارت چرخش می چرخه، ثبات بازار ارز ضامن رونق تولید و اشتغال و خصوصاً هشتگ دوران ثبات 1392 تا 1396، به طور مشخصی دولت حسن روحانی را به ذهن متبادر می سازد.

این روزها انتخابات ریاست جمهوری از مهمترین اخبار ایران می باشد که در محافل مختلف، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و حسن روحانی برای ابقا در این سمت در حال تلاش و رقابت است.

حمایت بانک سامان از حسن روحانی در سایت رسمی اش

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام