برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

نارضایتی مشتریان از بزرگان فست فود آمریکا

اخبار مدیرانعمومینارضایتی مشتریان از بزرگان فست فود آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

نارضایتی مشتریان از بزرگان فست فود آمریکا

برچسب ها: رستوران

مک دونالدزبه گزارش سایت معتبر Consumerreports مصرف کنندگان آمریکایی چندان رضایتی از چهار نام بزرگ در فست فود ندارند ! در ابتدای این گزارش آمده است « این بار که هوس خوردن فست فود داشتید، برای رفتن به Burger King، KFC، McDonald's و یا Taco Bell تجدید نظر کنید»

بله در تحقیقی که ConsumerReports بر روی رستورانهای فست فود انجام داده است، پاسخ دهندگانی که بیش از 98 هزار بار به 53 رستوران زنجیره ای رفته بودند گفته اند که Burger King و KFC و McDonald's و Taco Bell از اکثر رستوران های فست فود دیگر ضعیف تر هستند. دلیل اصلی را هم سرویس معمولی و غذای نه چندان فوق العاده دانسته اند. پاسخ دهندگان معتقدند که این فست فودهای زنجیره ای بزرگ که از امتیازات اندازه برخوردارند معمولاً پیشنهادات فوق العاده برای مشتریان ندارند.

تحقیقات نشان می دهد که در رستوران های کوچکتر که معروف هم نیستند معمولاً غذاهای بهتری به مشتریان ارائه می شود. در این میان پاسخ دهندگان به 21 رستوران فست فود کمتر معروف امتیازات بسیار بالایی داده اند. فست فودهایی مثل in-N-Out Burger و Chipotle Mexian Grill از آن جمله هستند.

مشتریان به دنبال غذای خوب هستند

این تحقیق نکته ی جالبی را نمایان ساخته است، بسیاری از رستورانها امتیاز بالاتر در خدمات نسبت به کیفیت غذا گرفته اند. یعنی در بسیاری از رستوران سرعت ارائه خدمات و نحوه ی برخورد کارکنان بهتر از کیفیت غذایشان بوده است. نکته ی جالب این است که برای این چهار نام بزرگ فست فود آمریکا کمتر از 11 درصد پاسخ دهندگان کیفیت غذا را قابل قبول دانسته اند.

غذای ارزان کافی نیست

54 درصد از پاسخ دهندگان قیمت پایین را دلیلی برای انتخاب رستوران دانسته اند اما با وجود قیمتهای پایین تنها 19 درصد از پاسخ دهندگان از کیفیت در مقایسه با قیمتی که پرداخت کرده اند راضی بوده اند. و این یعنی تنها کاهش قیمت کافی نبوده است و باید تعادلی بین قیمت و کیفیت پدید آورد.

سرعت در تحویل

جالب است بدانید از نظر مشتریان کندترین محلها برای گرفتن فست فود KFC و Popeyes  و Pizza Hut است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #1 Alireza ۱۳۹۰-۰۴-۱۰ ۰۹:۴۶
در ایران هم به نظر می رسد به جز هایدا بقیه فست فودهای زنجیره ای در سرعت،کیفیت و قیمت چندان سرآمد نباشند
ممنون
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام