برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 23 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

اخبار مدیرانعمومیتعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

دوره دیجیتال مارکتینگ

تعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

به گزارش انجمن مدیریت راهبردی ایران، دکتر علی آقامحمدی، رئیس گروه بررسی های اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک که توسط انجمن مدیریت راهبردی ایران و نهادها و سازمان های مرتبط از کشورهای مختلفی چون آلمان، کانادا، ترکیه، استرالیا و ... برگزار می شود، معرفی شد.

از مهم ترین برنامه های این رویداد معتبر بین المللی می توان به ارائه مقالات تخصصی، سخنرانی های کلیدی ملی و بین المللی، انتخاب و معرفی چهره برجسته سال مدیریت استراتژیک، انتخاب و معرفی کتاب سال مدیریت استراتژیک در دو بخش تألیف و ترجمه، انتخاب و معرفی مدیران کسب و کارهای موفق به منظور اعطای نشان مدیریت استراتژیک، انتخاب و معرفی شرکت های پیشرو در پیاده سازی استراتژی های اقتصاد مقاومتی، اشتغال مولد و رشد اقتصادی، تولید سبز و معرفی استارت آپ های موفق در پیاده سازی استراتژی های توسعه ایده، خلق تیم و ورود به بازار، انتخاب و معرفی پژوهشگر برتر مدیریت استراتژیک و معرفی پایان نامه های برتر دانشجویی اشاره کرد.

تعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

این رویداد با حضور و مشارکت 178 نفر از اعضای هیأت علمی 69 دانشگاه ملی و بین المللی و مشارکت بیش از 147 سازمان، نهاد و تشکل داخلی و خارجی، 28 و 29 آبان ماه 1398 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می گردد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام