برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

اخبار مدیرانعمومیتعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

دوره دیجیتال مارکتینگ

تعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

به گزارش انجمن مدیریت راهبردی ایران، دکتر علی آقامحمدی، رئیس گروه بررسی های اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک که توسط انجمن مدیریت راهبردی ایران و نهادها و سازمان های مرتبط از کشورهای مختلفی چون آلمان، کانادا، ترکیه، استرالیا و ... برگزار می شود، معرفی شد.

از مهم ترین برنامه های این رویداد معتبر بین المللی می توان به ارائه مقالات تخصصی، سخنرانی های کلیدی ملی و بین المللی، انتخاب و معرفی چهره برجسته سال مدیریت استراتژیک، انتخاب و معرفی کتاب سال مدیریت استراتژیک در دو بخش تألیف و ترجمه، انتخاب و معرفی مدیران کسب و کارهای موفق به منظور اعطای نشان مدیریت استراتژیک، انتخاب و معرفی شرکت های پیشرو در پیاده سازی استراتژی های اقتصاد مقاومتی، اشتغال مولد و رشد اقتصادی، تولید سبز و معرفی استارت آپ های موفق در پیاده سازی استراتژی های توسعه ایده، خلق تیم و ورود به بازار، انتخاب و معرفی پژوهشگر برتر مدیریت استراتژیک و معرفی پایان نامه های برتر دانشجویی اشاره کرد.

تعیین رئیس شورای سیاست گذاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

این رویداد با حضور و مشارکت 178 نفر از اعضای هیأت علمی 69 دانشگاه ملی و بین المللی و مشارکت بیش از 147 سازمان، نهاد و تشکل داخلی و خارجی، 28 و 29 آبان ماه 1398 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می گردد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام