برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 23 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

شرکت آئودی نیز به جمع متخلفان پیوست

اخبار مدیرانعمومیشرکت آئودی نیز به جمع متخلفان پیوست

دوره دیجیتال مارکتینگ

شرکت آئودی نیز به جمع متخلفان پیوست

شرکت خودروسازی آئودی که در حقیقت از زیرمجموعه‌ های شرکت بزرگ فولکس واگن آلمان است نیز به دلیل دستکاری در میزان آلایندگی موتور خودروهای دیزلی، ۸۰۰ میلیون یورو جریمه شد.

به نقل از خبرگزاری New York Times، در سال ۲۰۱۵ میلادی (نزدیک به سه سال پیش) پرونده رسوایی خودروهای آلاینده فولکس‌واگن آلمان برای اولین بار در ایالت متحده برملا شد زیرا که بعد انجام آزمایشات، مشخص شد نرم‌افزار مدیریت میزان آلایندگی موتور خودروهای دیزلی این کمپانی در ایالت متحده دستکاری شده بود و میزان آلایندگی این خودروها را بسیار کمتر از حدی که در حقیقت بود، نشان می‌ داد.

شرکت آئودی نیز به جمع متخلفان پیوست

فولکس‌واگن بعد از اعتراف به تقلب، به پرداخت ۴.۳ میلیارد دلار جریمه محکوم گردید و همچنان نیز با مشکلات حقوقی در آلمان، ایالت متحده و سراسر جهان روبرو است. این کمپانی ۲۲ میلیارد یورو را جهت پرداخت خسارات حاصل اختصاص داده است و هنوز هم انگشت اتهام به ایجاد آلودگی در محیط زیست در جهان به سمت این کمپانی است.

این رسوایی که به رسوایی «دیزل‌گیت» شهرت یافت، تعداد زیادی از خودروسازان بزرگ آلمان از جمله فولکس واگن و تمامی زیرمجموعه هایش اعم از آئودی و پورشه را زیر سوال برد و سبب شد بازرسان ویژه بیشتر از قبل بر روی عملکرد کمپانی آئودی تمرکز نمایند و با انجام تحقیقات و جمع آوری مدارک لازم، این خودروساز آلمانی را جریمه نمایند.

بازرسان ویژه مونیخ روز پیش اظهار داشتند که بعد از انجام بررسی های گوناگون، ثابت گردید که آئودی نیز در این رسوایی بزرگ دست داشته و به نصب نرم افزار کنترل میزان انتشار آلاینده ها به محیط زیست پرداخته است.

سخنگوی کمپانی آئودی روز پیش اعلام کرد که بازرسان ویژه مونیخ این کمپانی را ۸۰۰ میلیون یورو معادل ۹۲۶ میلیون دلار جریمه نموده اند که این مبلغ معادل ۱۲ درصد از سهم فروش سالانه فولکس واگن در سال پیش است.

روز گذشته بود که بازرسان دادستانی فرانکفورت با بررسی و تفحص دریافتند که کمپانی خودروسازی اوپل آلمان نیز احتمالا در این رسوایی دخیل است و به همین علت نیز دفاتر اصلی آن باید تحت بازرسی دقیق قرار بگیرند تا شواهد لازم برای اثبات این ادعا جمع آوری گردد.

شرکت آئودی نیز به جمع متخلفان پیوست

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام