برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


اخطار مدیر گوگل به کارمندانش؛ «سیاسی نباشید!»

اخبار مدیرانعمومیاخطار مدیر گوگل به کارمندانش؛ «سیاسی نباشید!»

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخطار مدیر گوگل به کارمندانش؛ «سیاسی نباشید!»

ساندار پیچای مدیرعامل گوگل در ایمیلی به کارمندان شرکتش اخطار داد که اگر سیاست بر روی نحوه کار کردنشان تاثیر بگذارد، باید پیامدهای آن را نیز قبول کنند.

 اخطار مدیر گوگل به کارمندانش؛ «سیاسی نباشید!»

در بخشی از متن این ایمیل که برای کلیه ی کارمندان ارسال شده است، آمده: محصولات ما به گونه ای تولید نمی شوند که به دستور کار سیاسی خاصی تمایل داشته باشند. اعتماد کاربران به ما بزرگترین دارایی ما محسوب می شود و ما باید همواره از آن محافظت نماییم. اگر هر یک از کارکنان گوگل بخواهند این اعتماد را تخریب نمایند، ما آنها را مجبور خواهیم کرد که پاسخگو باشند.

ارسال این نامه توسط ساندرا پیجای در شرایطی اتفاق افتاده است که دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالت متحده و متحدان او گوگل را به غرض ورزی سیاسی و ضدیت با خود متهم کرده است. رئیس جمهور آمریکا در آگوست گذشته اظهار داشته بود که گوگل نتایج جستجو های خود را به گونه ای دستکاری می کند که بر علیه وی باشد.

پیش از این و در اوایل سال ۲۰۱۷ خبری منتشر گردید دال بر اینکه تعدادی از کارکنان گوگل به دنبال یافتن راهکارهایی برای دستکاری نتایج جستجوی این سایت بوده اند تا به ممنوعیت های مسافرتی ترامپ بر علیه اتباع تعدادی از کشورها اعتراض کنند. پیچای در اظهارات خود این ادعاها را به شدت رد کرده است.

اخطار مدیر گوگل به کارمندانش؛ «سیاسی نباشید!»

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام