سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

اخبار مدیرانعمومیسیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

دوره دیجیتال مارکتینگ

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

روز آدینه مورخ ۱۹مرداد ماه ۱۳۹۷، سیم‌کارت ها در ایران ۲۴ساله خواهند شد، 19 مردادماه سال 1373 با واگذاری چهار سیم‌ کارت به کارکنان نهاد ریاست جمهوری، ارائه سیم‌ کارت تلفن همراه در کشور ما به صورت رسمی  آغاز گردید.

بهره‌برداری از اولین فاز شبکه تلفن همراه ایران در مرداد ماه آن سال در پایتخت ایران با 24 سایت BTS و با ظرفیت 9200 شماره آغاز گردید.

به همراه استقبال غیرمنتظره مردم از این رخداد، شرکت مخابرات ایران تصمیم به گسترش پوشش آن از تهران به کل ایران بر آمد؛ لذا با توجه به نیاز و تقاضای مردم به این موضوع، فعالیت‌ هایی متناسب با جهت‌ گیری جهانی به منظور توسعه شبکه تلفن همراه در مجموعه مخابرات هدف‌ گذاری گردید و به دنبال همین هدف، هیأت وزیران به پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اساسنامه شرکت ارتباطات سیار را با سرمایه 2 هزار میلیارد ریال تصویب نمود و کلیه وظایف امور ارتباطات سیار شرکت مخابرات کشور را به این شرکت واگذار نمود تا جاییکه در حال حاضر وضعیت ارتباطات همراه ایران با حضور 3 اپراتور رسمی موبایل وارد فضای رقابتی گردیده است.

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام