سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

اخبار مدیرانعمومیسیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

دوره دیجیتال مارکتینگ

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

روز آدینه مورخ ۱۹مرداد ماه ۱۳۹۷، سیم‌کارت ها در ایران ۲۴ساله خواهند شد، 19 مردادماه سال 1373 با واگذاری چهار سیم‌ کارت به کارکنان نهاد ریاست جمهوری، ارائه سیم‌ کارت تلفن همراه در کشور ما به صورت رسمی  آغاز گردید.

بهره‌برداری از اولین فاز شبکه تلفن همراه ایران در مرداد ماه آن سال در پایتخت ایران با 24 سایت BTS و با ظرفیت 9200 شماره آغاز گردید.

به همراه استقبال غیرمنتظره مردم از این رخداد، شرکت مخابرات ایران تصمیم به گسترش پوشش آن از تهران به کل ایران بر آمد؛ لذا با توجه به نیاز و تقاضای مردم به این موضوع، فعالیت‌ هایی متناسب با جهت‌ گیری جهانی به منظور توسعه شبکه تلفن همراه در مجموعه مخابرات هدف‌ گذاری گردید و به دنبال همین هدف، هیأت وزیران به پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اساسنامه شرکت ارتباطات سیار را با سرمایه 2 هزار میلیارد ریال تصویب نمود و کلیه وظایف امور ارتباطات سیار شرکت مخابرات کشور را به این شرکت واگذار نمود تا جاییکه در حال حاضر وضعیت ارتباطات همراه ایران با حضور 3 اپراتور رسمی موبایل وارد فضای رقابتی گردیده است.

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام